صدور مجوز بازگشایی مدارس برای 3 گروه دانش آموزی | آسمونی
کد مطلب: 60375 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
صدور مجوز بازگشایی مدارس برای 3 گروه دانش آموزی

صدور مجوز بازگشایی مدارس برای 3 گروه دانش آموزی

سخنگوی وزارت آموزش و پرورش از شرایط بازگشایی مدارس گفت؛ دو شاخص برای ورود به پروسه بازگشایی ضروری است: فاصله گذاری اجتماعی و تهویه مناسب فضا
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، علیرضا کمرئی در خصوص بازگشایی مدارس اعلام کرد: وزارت آموزش‌ و پرورش در سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ فعالیت‌های آموزشی و تربیتی خودش را در مهرماه آغاز کرد.

سخنگوی وزارت آموزش و پرورش ادامه داد: با توجه به بهبود شرایط واکسیناسیون در کشور و شتاب گرفتن آن، کاهش نگرانی‌ خانواده‌ها، ضرورت انجام فعالیت‌های آموزشی و تربیتی حضوری، کاهش آسیب‌هایی که گریبانگیر دانش‌آموزان در جریان یادگیری شده بود آموزش و پرورش سیاستش را به سمت بازگشایی حضوری مدارس برده و تلاش دارد به صورت تدرجی، آرام، با تأنَی و رعایت جوانب بهداشتی آموزش‌های حضوری را به تدریج از سر بگیرد.

وی افزود: در گروه مهرماه دسته دیگری از دانش‌آموزان مجاز به حضور در مدرسه بودند که فنی وحرفه‌ای و کاردانشی ها بودند. این گروه در دروس مهارتی مجاز به فعالیت حضوری شدند. ماهیت دروس مهارتی، عملی است و باید در فضای کارگاهی آموزش ببینند، بنابراین گرایش برای بازگشایی در اینجا بیشتر بود. همچنین تراکم دانش‌آموزان مهارتی کمتری است و فضاهای کارگاهی وسیع هستند.

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره صدور مجوز بازگشایی مدارس برای 3 گروه دانش آموزی فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

کارشناس ارشد زبان و ادبیات انگلیسی هستم. اگه به دنیای هنر و ادبیات و آموزش زبان علاقه دارید، با من همراه باشید. تو آسمونی قراره چیزای زیادی یاد بگیریم.

ثبت نظر درباره «صدور مجوز بازگشایی مدارس برای 3 گروه دانش آموزی»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

2 * 8 = ?