کد مطلب:  61919 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
بازگشایی مدارس استان تهران به صورت حداکثری

بازگشایی مدارس استان تهران به صورت حداکثری

استاندار تهران از بازگشایی مدارس این استان به صورت حداکثری و با رعایت پروتکل های بهداشتی ویژه بازگشایی می شود.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از مهر، محسن منصوری، استاندار تهران ظهر امروز 2 بهمن 1400 در حاشیه جلسه ستاد استانی مقابله با کرونا بیان کرد: بر اساس مصوبه امروز شنبه 2 بهمن 1400 ستاد ملی کرونا، مقرر شد سن واکسیناسیون از 12 سال به 9 سال کاهش پیدا کند. البته این واکسیناسیون اجباری نیست و با رضایت والدین کودکان و نوجوانان انجام خواهد شد.

وی در ادامه در خصوص نوع واکسن هایی که به این طیف از جامعه تزریق می شود گفت: اینکه جنس واکسن و دوز تزریق چه چیزی باشد توسط وزارت بهداشت اعلام می‌شود و در استان تهران نیز اطلاع رسانی انجام خواهد شد.

وی در خصوص بازگشایی مدارس و دانشگاه‌ها با اشاره به این امر که استان تهران به دلیل حساسیت‌ها و تراکم بالای جمعیت بازگشایی‌ها کمتر از سایر استان‌ها انجام شده است افزود: در این ستاد بر بازگشایی‌ها در سطوح مدارس و دانشگاه‌های تهران تاکید شد که حداکثر بازگشایی‌ها با رعایت پروتکل‌ها صورت پذیرد.

منصوری در ادامه در خصوص عدم تزریق دوز سوم واکسن کرونا در بخش زیادی از استان تهران عنوان کرد : امروز در کنار پروتکل‌های بهداشتی تزریق دوز سوم است و مردم تزریق دوز سوم واکسن را جدی بگیرند اما متأسفانه استقبال مردم از دوز سوم واکسن کرونا کم بوده و تاکنون حدود 20 درصد مردم دوز سوم واکسن را دریافت کرده اند و این در حالی است که در دوز اول شاهد تزریق بیش از 90 درصدی بوده ایم و اعلام می‌کنیم که پایگاه‌های تجمیعی تزریق واکسن نیز آماده پذیرش مردم برای واکسیناسیون می‌باشند.

استاندار تهران در پایان تاکید کرد: تا زمانی که همه مردم ایمنی کامل پیدا نکنند خطر وجود دارد لذا از مردم می‌خواهیم نسبت به این موضوع توجه ویژه داشته باشند و رعایت پروتکل های بهداشتی را جدی بگیرند.

نظر خود را درباره «بازگشایی مدارس استان تهران به صورت حداکثری» در کادر زیر بنویسید :
2 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید