کد مطلب: 60769 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
بازگشایی مدارس از امروز

بازگشایی مدارس از امروز

سرپزست وزارت آموزش و پرورش خبر از آغاز بازگشایی مدارس و آموزش حضوری در مدارس سراسر کشور داد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، علیرضا کاظمی سرپرست وزارت آموزش و پرورش بر آغاز آموزش به صورت حضوری از 1 آذر ماه سال 1400 در تمامی مدارس سراسر کشور تاکید کرد و حضور دانش آموزان در تمامی مقاطع را در مدارس الزامی دانست.

وی در جمع خبرنگاران خاطر نشان کرد: در همه مدارس شرایط بازگشایی وجود دارد و دستور العمل ها و شیوه نامه های بهداشتی ابلاغ شده توسط ستاد ملی مبارزه با کرونا به تمامی مدارس سراسر کشور ابلاغ شده است.

وی افزود:

 

آموزش صرف مجازی در همه مدارس از روز یکم آذر ماه ممنوع می باشدو مدارس سراسر کشور باید حداقل هفته ای یک یا دو روز آموزش حضوری داشته باشند.

 

در این باره علیرضا کمره ای، معاون متوسطه وزارت آموزش و پرورش هم در گفتگو با خبرنگاران گفت: همه دانش آموزان باید بر اساس قوانین و مقررات مدرسه و در زمان های معین شده در مدرسه حضور پیدا کنند و آموزش حضوری از سر گرفته شود.

وی افزود: 

 

باید در کلاس ها نیز فاصله گذاری اجتماعی و تمامی دستور العمل های بهداشتی رعایت شود. همچنین هر کلاس باید تهویه مناسب داشته باشد.

 

در پایان لازم به ذکر است که بر اساس مقررات بهداشتی اعلامی ستاد مبارزه با کرونا بوفه ها و آبخوری های مشترک در مدارس باز نخواهد شد و دانش آموزان باید تغذیه و همچنین آب مورد نیاز خود را از منزل بیاورند.

معرفی نویسنده:

دانش آموخته مهندسی معدن و دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار

علاقمند به مباحث مدیریتی و سازمانی، سینما، هنر های انتزاعی و بازی های رایانه ای

آخرین نوشته های بنده در باب اخبار و رویدادهای ایران و جهان را می توانید در بخش های تازه های آسمونی و کیوسک مشاهده نمایید.

ثبت نظر درباره «بازگشایی مدارس از امروز»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

6 - 4 = ?