کد مطلب: 60685 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
آغاز آموزش حضوری دانشجویان دانشگاه علامه طباطبایی از 6 آذر

آغاز آموزش حضوری دانشجویان دانشگاه علامه طباطبایی از 6 آذر

سرپرست دانشگاه علامه طباطبایی از آغاز آموزش حضوری دانشجویان این دانشگاه از آذر ماه خبر داد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

 به گزارش آسمونی، دکتر عبدالله معتمدی در نشست خبری با رسانه ها که امروز در ساختمان مرکزی دانشگاه علامه طباطبایی برگزار شد این دانشگاه را یکی از مهمترین و بزرگترین دانشگاه های علوم انسانی کشور معرفی کرد و گفت: در حال حاضر 550 اعضای هیات علمی، 13 هزار دانشجو و بیش از 500 دانشجوی خارجی در 11 دانشکده دانشگاه علامه طباطبایی مشغول فعالیت هستند.

سرپرست دانشگاه علامه طباطبایی از واکسیناسیون بالای ۹۰ درصد دانشجویان و اساتید دانشگاه علامه طباطبایی خبر داد و گفت: امتحانات پایان ترم تمامی دانشجویانی که به صورت حضوری در دانشگاه حاضر باشند نیز حضوری برگزار خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: وضعیت دانشگاه های استان برای بازگشایی و آموزش حضوری دانشجویان متفاوت است و دانشجویان با توجه به شرایط خود اختیاراتی برای این موضوع دارند اما ما در دانشگاه علامه طباطبایی اولین بخشنامه خود را برای آغاز آموزش های حضوری و همچنین تمام فعالیت های دانشگاه اعم از حضوری شدن فعالیت های اعضای هیات علمی از آذر ماه ابلاغ کردیم و در گام اول یعنی از ششم آذر ماه تمامی دانشجویان دکتری ورودی 99 و 1400 به صورت حضوری در دانشگاه آموزش خواهند دید و تمامی دانشجویان اعم از دانشجویان کارشناسی که آموزش های عملی دارند نیز به دانشگاه می آیند.

سرپرست دانشگاه علامه طباطبایی از واکسیناسیون بالای 90 درصد دانشجویان و اساتید دانشگاه علامه طباطبایی خبر داد و گفت: امتحانات پایان ترم تمامی دانشجویانی که به صورت حضوری در دانشگاه حاضر باشند نیز حضوری برگزار خواهد شد و امیدوار هستیم در ترم بعد بتوانیم جمعیت بیشتری از دانشجویان را به دانشگاه بازگردانیم.

وی در پایان در خصوص وضعیت بورسیه های این دانشگاه نیز گفت: چند موردی از افراد هستند که در فرآیند بورسیه مدعی تضییع حقوق شان شده اند و ما کارگروهی برای بررسی سوابق آنها تشکیل دادیم و وضعیت آنها مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

: برای دریافت مشاوره درباره آغاز آموزش حضوری دانشجویان دانشگاه علامه طباطبایی از 6 آذر فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

دانش آموخته مهندسی معدن و دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار
علاقمند به مباحث مدیریتی و سازمانی، سینما، هنر های انتزاعی و بازی های رایانه ای
آخرین نوشته های بنده در باب اخبار و رویدادهای ایران و جهان را می توانید در بخش های تازه های آسمونی و کیوسک مشاهده نمایید.

نظر خود را درباره «آغاز آموزش حضوری دانشجویان دانشگاه علامه طباطبایی از 6 آذر» در کادر زیر بنویسید :

9 - 3 = ?