کد مطلب:  60486 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
تصمیم‌گیری برای بازگشایی حضوری ابتدایی‌ها در ستاد کرونا

تصمیم‌گیری برای بازگشایی حضوری ابتدایی‌ها در ستاد کرونا

سرپرست وزارت آموزش و پرورش گفت: از ۱۵ آبان باید مدارس متوسطه دوم کارشان را با الگوی مدیر آغاز کنند. مدارس متوسطه اول نیز از ابتدای آذرماه بازگشایی می‌شوند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از ایسنا، علیرضا کاظمی، سرپرست وزارت آموزش و پرورش در جلسه با مدیران آموزش و پرورش مناطق شهر تهران اعلام کرد: امسال مهر متفاوت و ماندگاری در تاریخ آموزش و پرورش را پشت سر گذاشتیم.

کاظمی تاکید کرد: نظام تعلیم و تربیت با متغیرهایی مواجه شد که دیگر در تاریخ آموزش و پرورش تکرار نمی‌شود. نخست اینکه دولت ناچار شد وزارتخانه را با سرپرست اداره کند. دوم آنکه با گذار دولت مواجه بودیم. توانستیم با ارتباطات خوب و نزدیک و تقسیم کار خوب در ستاد و استان ها امور را پیش ببریم و 17 پروژه طراحی شده برای مهرماه اجرا شد.

کاظمی با اشاره به ابهامات بازگشایی مدارس ادامه داد: بیان موضوعات مختلف، علی رغم داشتن سخنگو، در دست ما نیست، اما روند به خوبی پیش می رود. الگوی بازگشایی مشخص است. از 15 آبان باید مدارس متوسطه دوم کارش را با الگوی مدیر آغاز کند و مدارس متوسطه اول نیز از ابتدای آذرماه بازگشایی می‌شوند.

وی افزود: بیش از 85 درصد معلمان و بسیاری اولیاء واکسن زده‌اند. همچنین نزدیک به 74 درصد دانش آموزان مشمول نیز واکسن تزریق کرده‌اند.

بازگشایی حضوری دوره ابتدایی هم شنبه در دستورکار بررسی در ستادملی کرونا قرار گرفته است. تابع تصمیمات و سیاست‌های ستادملی کرونا هستیم.

: برای دریافت مشاوره درباره تصمیم‌گیری برای بازگشایی حضوری ابتدایی‌ها در ستاد کرونا فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «تصمیم‌گیری برای بازگشایی حضوری ابتدایی‌ها در ستاد کرونا» در کادر زیر بنویسید :
3 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید