مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  69959 
1 نظر
1 نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
بازتاب سریال سلبریتی

بازتاب سریال سلبریتی

سریال سلبریتی به خاطر داستان آن که درباره اینفلوئنسرها می‌باشد بازتاب زیادی در رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی داشته است.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

داستان سریال سلبریتی در رسانه‌های کره‌ای و بعضی از رسانه‌های غیرکره‌ای بازتاب زیادی داشته است. این سریال چه مسائلی را بازگو کرده و به نمایش گذاشته که این چنین در رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی ترند شده است؟ در ادامه با آسمونی باشید.

سریال سلبریتی ماجرای دختری به نام سو آری با بازی (پارک گیو یانگ) است. وی یک فروشنده وسایل فیک و بی‌کیفیت آرایشی است که با دوستش کسب‌وکار کوچکش را می‌گرداند تا اینکه بر حسب اتفاق با چند سلبریتی آشنا می‌شود و وارد دنیای آنها می‌شود تا کسب‌وکار کوچکش را گسترش دهد اما او با جنبه تاریک آنها روبرو شده و در نقشه‌های پی‌درپی این اینفلوئنسرها قرار می‌گیرد.

پارک گیو یانگ در نقش سو آری در سریال سلبریتی

بسیاری از کاربران شبکه‌های اجتماعی در کره جنوبی و دیگر کشورهای جهان، شبکه‌های اجتماعی را برای گسترش کسب‌وکار مفید می‌دانند اما با فخرفروشی و زشتی‌های پنهان آن مخالف هستند که حتی بعضی از رفتارها و دروغ‌سازی‌های خبری باعث ازدیاد خودکشی مابین سلبریتی‌ها و هنرمندان معروف شده است.

سریال سلبریتی شاید به ظاهر سوژه‌ای از یک داستان یا یک اتفاق را بازگو کند اما کاربران و مخاطبین این سریال معتقدند که ماجرای این سریال در دنیای واقعی رخ می‌دهد و همین داستان کوچک اتفاقات بزرگی را رقم می‌زند. سریال سلبریتی به کامنت‌ها و تگ‌ها در شبکه‌های اجتماعی هم اشاره دارد که پشت پرده‌ی بسیاری از این کارها کاملا هدفمند هستند و مردم را در دام خود می‌اندازد.

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره بازتاب سریال سلبریتی فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «بازتاب سریال سلبریتی» در کادر زیر بنویسید :
4 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید