مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  59992 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
ناپولی 2-1 یوونتوس؛ ادامه نمایش ناامید کننده بانوی پیر

ناپولی 2-1 یوونتوس؛ ادامه نمایش ناامید کننده بانوی پیر

ناپولی موفق شد در خانه خود با نتیجه 1-2 از سد تیم یوونتوس عبور کند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، یوونتوس که در دو هفته ابتدایی این فصل لیگ ایتالیا تنها موفق به کسب یک امتیاز شده بود، در خانه ناپولی بازی برده را با شکست عوض کرد تا بحران این تیم همچنان  ادامه داشته باشد.

تیم ناپولی بازی را هجومی آغاز کرد و در همان دقیقه نخست و روی ارسال اینسینیه می توانست به گل اول دست یابد، اما ضربه سر پولیتانو راهی به دروازه یوونتوس پیدا نکرد.

در دقیقه 12 یوونتوس روی اشتباه عجیب مدافعان ناپولی، آلوارو موراتا با تیزهوشی و در سمت چپ صاحب توپ شد و از زاویه ای دشوار موفق شد دروازه اوسپینا را باز کند و اولین گل یوونتوس را ثبت کند.

در اواخر نیمه اول ناپولی باز هم موقعیت مناسبی برای زدن گل اول خود داشت، اما ابتدا ضربه فابین رویز به مدافعان یوونتوس برخورد کرد و در ادامه نیز ضربه الماس را شزنی مهار کرد تا نیمه اول برخلاف برتری ناپولی، با برتری 0-1 یوونتوس به اتمام برسد.

در ادامه  ناپولی نیمه دوم را بهتر آغاز کرد و در دقیقه 56 اینسینیه از پشت محوطه اقدام به ضربه زدن کرد که شزنی نتوانست توپ را به طور کامل مهار کند و در ریباند پولیتانو حضور به موقع در محوطه موفق شد گل تساوی را وارد دروازه یوونتوس کند.
دقایقی بعد ناپولی باز هم موقعیت خوبی برای گلزنی داشت و می توانست به گل دوم هم دست یابد، اما ضربه اوناس از گوشه محوطه جریمه یوونتوس از بالای دروازه این تیم به بیرون رفت.

در دقیقه 70 اوسیمن با حرکت از سمت چپ به داخل محوطه برای باز کردن دروازه شزنی اقدام کرد، اما ضربه او بعد از برخورد به بازیکنان یوونتوس با فاصله کمی به بیرون رفت.

اما در دقیقه 85 روی ارسال کرنر از سمت چپ و ضربه سر اشتباه کین، کولیبالی در دهانه دروازه صاحب فرصت شد و به راحتی دروازه یوونتوس را باز کرد.

در ادامه تلاش یوونتوس برای بازگشت کافی نبود و این تیم 1-2 مقابل ناپولی مغلوب شد.

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره ناپولی 2-1 یوونتوس؛ ادامه نمایش ناامید کننده بانوی پیر فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «ناپولی 2-1 یوونتوس؛ ادامه نمایش ناامید کننده بانوی پیر» در کادر زیر بنویسید :
2 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید