اینسینیه در آستانه جدایی از ناپولی | آسمونی
کد مطلب: 61602 درج نظر
اینسینیه در آستانه جدایی از ناپولی

اینسینیه در آستانه جدایی از ناپولی

بر اساس اخبار منتشر شده در خبرگزاری های مختلف ایتالیایی، لورنزو اینسینیه، ستاره 30 ساله تیم ناپولی در پایان فصل به احتمال زیاد راهی تیم کانادایی خواهد شد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از گازتا دلا اسپورت ایتالیا، لورنزو اینسینیه، وینگر 30 ساله تیم ناپولی که در سال گذشته به همراه تیم ملی ایتالیا قهرمان اروپا شد، قصد دارد باشگاه خود را به مقصد تورنتو در کانادا ترک کند.

چند روزنامه و خبرگزاری ورزشی ایتالیایی دیگر نیز روز گذشته این خبر را تایید کردند. به تحلیل این روزنامه ها دلیل این جدایی به احتمال بسیار زیاد رابطه شکرآب بین این کاپیتان 30 ساله و اورلیو دی لورنتیس، رئیس باشگاه ناپولی باشد. این منبع خبری در ادامه مقتاه خود نوشت که رئیس باشگاه ایتالیایی پیشنهاد تمدید قراردادی را به اینسینیه ارائه نداده است.

اما در نقطه مقابل باشگاه کانادایی تورنتو اف سی، پیشنهاداتی با مبالغ بالاتری ارائه کرده است و حقوق سالانه 15 میلیون یورو در سال می تواند پیشنهاد وسوسه انگیز تری نسبت به حقوق ناچیز اعلامی از سوی ناپولی باشد.

. انتظار می رود در روزهای آینده دیداری بین مشاوران این بازیکن و سران باشگاه ناپولی برگزار شود.

اینسینیه ممکن است ژوئن امسال به تورنتو برود. این بدان معناست که قرارداد او با باشگاه ناپل به موقع به پایان می رسد و او هنوز هم می تواند فصل را با تیم محبوب جنوب ایتالیا به اتمام برساند.

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره اینسینیه در آستانه جدایی از ناپولی فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

دانش آموخته مهندسی معدن و دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار
علاقمند به مباحث مدیریتی و سازمانی، سینما، هنر های انتزاعی و بازی های رایانه ای
آخرین نوشته های بنده در باب اخبار و رویدادهای ایران و جهان را می توانید در بخش های تازه های آسمونی و کیوسک مشاهده نمایید.

ثبت نظر درباره «اینسینیه در آستانه جدایی از ناپولی»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

3 * 9 = ?