کد مطلب:  61602 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
اینسینیه در آستانه جدایی از ناپولی

اینسینیه در آستانه جدایی از ناپولی

بر اساس اخبار منتشر شده در خبرگزاری های مختلف ایتالیایی، لورنزو اینسینیه، ستاره 30 ساله تیم ناپولی در پایان فصل به احتمال زیاد راهی تیم کانادایی خواهد شد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از گازتا دلا اسپورت ایتالیا، لورنزو اینسینیه، وینگر 30 ساله تیم ناپولی که در سال گذشته به همراه تیم ملی ایتالیا قهرمان اروپا شد، قصد دارد باشگاه خود را به مقصد تورنتو در کانادا ترک کند.

چند روزنامه و خبرگزاری ورزشی ایتالیایی دیگر نیز روز گذشته این خبر را تایید کردند. به تحلیل این روزنامه ها دلیل این جدایی به احتمال بسیار زیاد رابطه شکرآب بین این کاپیتان 30 ساله و اورلیو دی لورنتیس، رئیس باشگاه ناپولی باشد. این منبع خبری در ادامه مقتاه خود نوشت که رئیس باشگاه ایتالیایی پیشنهاد تمدید قراردادی را به اینسینیه ارائه نداده است.

اما در نقطه مقابل باشگاه کانادایی تورنتو اف سی، پیشنهاداتی با مبالغ بالاتری ارائه کرده است و حقوق سالانه 15 میلیون یورو در سال می تواند پیشنهاد وسوسه انگیز تری نسبت به حقوق ناچیز اعلامی از سوی ناپولی باشد.

. انتظار می رود در روزهای آینده دیداری بین مشاوران این بازیکن و سران باشگاه ناپولی برگزار شود.

اینسینیه ممکن است ژوئن امسال به تورنتو برود. این بدان معناست که قرارداد او با باشگاه ناپل به موقع به پایان می رسد و او هنوز هم می تواند فصل را با تیم محبوب جنوب ایتالیا به اتمام برساند.

: برای دریافت مشاوره درباره اینسینیه در آستانه جدایی از ناپولی فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «اینسینیه در آستانه جدایی از ناپولی» در کادر زیر بنویسید :
2 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید