کد مطلب: 60955 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
ایمن سازی اماکن قضایی در دستور رئیس قوه قضاییه

ایمن سازی اماکن قضایی در دستور رئیس قوه قضاییه

رئیس قوه قضائیه درباره الزام انجام  ایمن‌سازی اماکن قضایی و افزایش مراقبت های لازم جهت پیشگیری از رخ دادن حوادث و اتفاقات، دستورات لازم را اعلام کرد.  
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از مرکز رسانه قوه قضاییه، حجت‌الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای صبح امروز و از طرق تماس تلفنی با مسعود توکلی قاضی، انسان شریف و فداکار کرمانی که در حین نجات یک متهم از خودکشی، دچار آسیب جدی از ناحیه مهره‌های کمر شده بود، گفت‌وگو کرد.

 ایشان ضمن تشکر و قدردانی از اقدام به موقع این قاضی فداکار، با طلب شفای عاجل از خداوند متعال برای ایشان افزود : دستگاه قضایی به وجود قضاتی اگاه و شجاع که در راه خدمت به ملت از جان مایه می گذارند، افتخار می‌کند.

 همچنین محسنی اژه‌ای در گفت‌وگویی با یدالله موحد، رئیس کل دادگستری کرمان خواهان تشویق و حمایت از قاضیان فداکاری شد که در مسیر خدمت خالصانه به مردم، حتی از به خطر انداختن جان خود دریغ نمی کنند و رسیدگی به کار های مردم را بر هر اقدام دیگری ارجحیت می دهند.

لازم به ذکر است، مسعود توکلی، قاضی شعبه 10 مجتمع شهید باهنر کرمان طی روز های گذشته در حین اقدام یک متهم برای خودکشی دچار آسیب جدی در ناحیه مهره های گردن شده بود و به همین علت کارش به جراحی کشید.

در پایان لازم به ذکر که این قاضی هم اکنون در دوران نقاهت خود را در منزلش طی می کند و اعلام کرده است که هیچ گونه شکایتی از متهم نداشته و همچنان پیگیر جلب رضایت شاکیان پرونده متهم می باشد.

در صورت نیاز به مشاوره یا تبلیغات درباره موضوع فوق از طریق تلفن ثابت با شماره  02170705154 تماس بگیرید

معرفی نویسنده:

دانش آموخته مهندسی معدن و دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار
علاقمند به مباحث مدیریتی و سازمانی، سینما، هنر های انتزاعی و بازی های رایانه ای
آخرین نوشته های بنده در باب اخبار و رویدادهای ایران و جهان را می توانید در بخش های تازه های آسمونی و کیوسک مشاهده نمایید.

ثبت نظر درباره «ایمن سازی اماکن قضایی در دستور رئیس قوه قضاییه»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

4 + 7 = ?