کد مطلب:  65382 
درج نظر
ویرایش پست
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
ایمان سلیمی به مس رفسنجان پیوست

ایمان سلیمی به مس رفسنجان پیوست

مس رفسنجان که روز گذشته حامد لک را به‌عنوان بازیکن و نخستین خرید خود معرفی کرد و ورود پرسر و صدایی به نقل و انتقالات با جذب دروازه‌بان پرسپولیس داشت.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، مس رفسنجان که روز گذشته حامد لک را به‌عنوان بازیکن و نخستین خرید خود معرفی کرد و ورود پرسر و صدایی به نقل و انتقالات با جذب دروازه‌بان پرسپولیس داشت، حالا از یک مدافع جدید دیگر رونمایی کرد.

ایمان سلیمی، مدافع سابق تراکتور و سِرد اسلوواکی که سال  گذشته راهی گل‌گهر سیرجان شد ولی بخاطر مصدومیت نتوانست فرصت درخشش در این تیم را پیدا کند، حالا به‌عنوان سهمیه آزاد به مس رفسنجان پیوست و شاگرد محمد ربیعی شد.

این بازیکن که سابقه قهرمانی با تراکتور در جام حذفی را دارد و پس از آن راهی سرد اسلوواکی شده بود، پس از تجربه بازی در این دو باشگاه و همچنین تیم‌های فجر سپاسی، پارس جنوبی جم و گل‌گهر سیرجان، رسما به مس رفسنجان پیوست و دومین خرید این تیم در نقل و انتقالات تابستانی شد.

مس رفسنجان فصل گذشته با مشکل جدی در خط دروازه و کمبود بازیکن در خط دفاعی مواجه بود که ربیعی در نخستین اقدام، تصمیم به ترمیم این دو پُست گرفت و پس از جذب حامد لک به‌عنوان گلر، ایمان سلیمی را به جمع مدافعان میانی تیمش اضافه کرد.باشگاه مس رفسنجان پس از جذب حامد لک و ایمان سلیمی، قرار است در روزهای آینده از یک مدافع راست و یک مهاجم جدید رونمایی کند تا پازل نفرات مدنظر ربیعی تا حدودی تکمیل شود.

: برای دریافت مشاوره درباره ایمان سلیمی به مس رفسنجان پیوست فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «ایمان سلیمی به مس رفسنجان پیوست» در کادر زیر بنویسید :

2 * 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید