کد مطلب:  67431 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
احتمال استعفا ایلان ماسک از مدیرعاملی توییتر

احتمال استعفا ایلان ماسک از مدیرعاملی توییتر

ایلان ماسک مدتی پیش شرکت توییتر را تصاحب کرد و در حال حاضر مدیریت آن را بر عهده دارد اما ظاهراً او قصد دارد به زودی از سمت خود کناره‌گیری کند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

ایلان ماسک مدتی پیش شرکت توییتر را تصاحب کرد و در حال حاضر مدیریت آن را بر عهده دارد اما ظاهراً او قصد دارد به زودی از سمت خود کناره‌گیری کند. ماسک در اجلاس دولت جهانی در تماسی تصویری اعلام کرد که در حال حاضر هدف او ایجاد ثبات و شرایط پایدار اقتصادی در توییتر است اما پس از رسیدن به این هدف، شخص دیگری برای مدیریت این شرکت جایگزین او خواهد شد.

به گزارش آسمونی، این اولین باری نیست که ماسک از تصمیم خود برای کناره‌گیری از سمت مدیرعاملی توییتر خبر می‌دهد اما حالا زمان انجام این کار مشخص شده است. بر اساس گزارش خبرگزاری بلومبرگ به نقل از منابع داخلی، ماسک در حال بررسی گزینه‌های مدیریت توییتر بوده و قصد دارد تا پایان سال جاری میلادی این ماموریت را به سرانجام برساند.

در حال حاضر عدم حضور فعال ایلان ماسک در تسلا باعث ایجاد نگرانی‌هایی در بین سهام‌داران این شرکت خودروسازی شده است. با این حال، ماسک اخیراً اعلام کرده بود که مدیریت اسپیس ایکس و تسلا نسبت به 3 تا 5 سال گذشته ساده‌تر شده است. به گفته‌ی او، توییتر یک “استارت‌آپ برعکس” بوده که در حال حاضر تا رسیدن به ثبات فاصله‌ی زیادی دارد.

: برای دریافت مشاوره درباره احتمال استعفا ایلان ماسک از مدیرعاملی توییتر فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «احتمال استعفا ایلان ماسک از مدیرعاملی توییتر» در کادر زیر بنویسید :
4 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید