کد مطلب:  61191 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
ایلان ماسک، شخصیت سال 2021 مجله تایم شد

ایلان ماسک، شخصیت سال 2021 مجله تایم شد

ایلان ماسک، کارآفرین و مدیر اجرایی شرکت تسلا و مدیر عامل شرکت اسپیس ایکس، به عنوان شخصیت سال 2021 از دیدگاه مجله تایم انتخاب شد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از مجله تایم، ایلان ماسک دومین مرد ثروتمند جهان و مالک شرکت های بزرگی مانند تسلا و اسپیس ایکس شب گذشته از سوی مجله تایم به عنوان شخصیت سال 2021 لقب گرفت و تصویر او بر روی آخرین مجله چاپ 2021 تایم قرار گرفت.

تصویر ایلان ماسک بر روی جلد مجله تایم 
تصویر ایلان ماسک بر روی جلد مجله تایم 

 

او در سال 2021 با اتخاذ سیاست های مدیریتی موفق شد شرکت خودرو سازی خود به نام تسلا را که فقط خودرو های الکتریکی تولید می کند را به عنوان ارزشمندترین خودروسازی جهان تبدیل کند.

تسلا، سالانه هزاران خودروی تمام الکتریکی تولید می‌کند و این شرکت امریکایی موفق شده است تا نسبت به بسیاری از رقبای نامدار خود از ایجاد مشکل در زنجیره تأمین محصولات خود جلوگیری کرده و ثبات در خط تولید خود را حفظ نماید.

این شرکت در سالی که گذشت تبلیغات گسترده و جذابی را بلا استفاده از المان هایی که هدف اصلی آن ها جذب جوانان و تشویق نسل جوان تر جامعه آمریکا به خرید محصولات تمام الکتریکی می باشد، گوی رقابت را از سایر رقیبان هم وطن خود ربود.

این سیاست ایلان ماسک سبب سد تا بسیاری از خودروسازی های مشهور و قدمی تر به فکر ایجاد بستری برای تولید خودرو های تمام الکتریکی بیفتند.

ادوارد فلسنتال، سردبیر مجله تایم درباره انتخاب ایلان ماسک می‌گوید : 

برای ایجاد راه‌کارهایی برای یک بحران وجودی، برای تجسم احتمالات و خطرات عصر غول‌های فناوری، و به برای هدایت جسورانه‌ترین و مخرب‌ترین دگرگونی‌های جامعه، ایلان ماسک شخصیت سال 2021 تایم است.

این مجله، اولیویا رودریگو خواننده نوجوان موسیقی پاپ را به عنوان «شخصیت سرگرم کننده سال»، سیمون بایلز ژیمناست آمریکایی را به عنوان «ورزشکار سال»، و دانشمندانی را که روی واکسن کرونا تحقیق کردند و سبب ایجاد اولین واکسن ها برای مقابله با ویروس کرونا شدند را  به عنوان «قهرمانان سال» معرفی کرده است.

 

 

 

: برای دریافت مشاوره درباره ایلان ماسک، شخصیت سال 2021 مجله تایم شد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «ایلان ماسک، شخصیت سال 2021 مجله تایم شد» در کادر زیر بنویسید :
5 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید