کد مطلب:  63175 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
ایران- لبنان؛ آخرین بازی ایران در انتخابی جام جهانی 2022

ایران- لبنان؛ آخرین بازی ایران در انتخابی جام جهانی 2022

آخرین دیدار ایران در چارچوب انتخابی جام جهانی 2022 قطر در مقابل لبنان در شهر مشهد برگزار خواهد شد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش اسمونی و به نقل از ایسنا، تیم ملی فوتبال ایران ساعت 16امروز 9 فروردین 1401 در ورزشگاه امام رضا(ع) شهر مشهد در آخرین مسابقه مرحله انتخابی جام جهانی به مصاف با تیم لبنان خواهد رفت.

از رویداد های مهم این مسابقه می توان به برگزاری این مسابقه در شهر مشهد اشاره کرد که در نوع خود بی سابقه بوده است و همواره بازی های تیم ملی در ورزشگاه آر=زادی در شهر تهران برگزار می شد اما این مسابقه به صورت خاص در ورزشگاه امام رضا(ع) در شهر مشهد برگزار خواهد شد.

بر اسا اخبار منتشر شده مجوز حضور 50 درصدی ورزشگاه امام رضا (ع) صادر شده است اما تا پیش از این قرار بر این بود که فقط 30 درصد ورزشگاه برای برگزاری این دیدار در دسترس تماشاگران قرار گیرد.

لازم به ذکر است که ایران با کسب 22 امتیاز از گروه خود به دنبال کسب رتبه نخست جدول می باشد اما با شکست ناگهانی هفته گذشته در خاک کره جنوبی در مقابل تیم ملی این کشور رسیدتن به این امر تقریبا به اما و اگر ها مرتبط شده است.

پس از باخت ایران در مقابل کره جنوبی گمانه زنی های زیادی در خصوص احتمال اخراج دراگان اسکوچیچی، سرمربی تیم ملی ایران مطرح شد اما دومین مرحله قرارداد اسکوچیچ و تیم ملی ایران با اتمام این دیدار به پایان می‌رسد اما مجوز تمدید خودکار قرارداد با صعود به جام جهانی صادر شده است. با وجود تایید فدراسیون بر ادامه همکاری، هنوز گمانه‌زنی‌ها حاکی از احتمال جدایی اسکوچیچ در روزهای آینده است.

در پایان لازم به ذکر است که بازی رفت ایران و لبنان در خاک لبنان در تاریخ 20 آبان 1400 برگزار شد که در این باز پس از اشتباه عجیب بیرانوند و مدافعان تیم لبنان از ایران پیش افتاد اما در نیمه دوم و با تلاش بازیکنان تیم ملی و در وقت های تلف شده دو گل به ثمر رسید و ایران موفق به کسب نتیجه 2-1 از آن بازی شد.

خلیل‌زاده به علت مصدومیت از اردوی تیم ملی خارج شد و طارمی و قدوس همانند بازی قبل به این دیدار نمی‌رسند.

: برای دریافت مشاوره درباره ایران- لبنان؛ آخرین بازی ایران در انتخابی جام جهانی 2022 فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «ایران- لبنان؛ آخرین بازی ایران در انتخابی جام جهانی 2022» در کادر زیر بنویسید :
5 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید