کد مطلب:  59206 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
ایران قهرمان مسابقات زیر 21 سال والیبال ساحلی آسیا شد

ایران قهرمان مسابقات زیر 21 سال والیبال ساحلی آسیا شد

تیم والیبال ساحلی الف ایران با شکست تایلند، عنوان قهرمانی رقابت‌های زیر ۲۱ سال آسیا را از آن خود کرد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی : چهارمین دوره مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی مردان زیر 21 سال آسیا که از روز دوشنبه 21 تیرماه در شهر ناخون پاتوم تایلند آغاز شده بود، امروز (پنج‌شنبه) با قهرمانی تیم الف ایران به پایان رسید.

ایران قهرمان مسابقات زیر 21 سال والیبال ساحلی آسیا شد
ایران قهرمان مسابقات زیر 21 سال والیبال ساحلی آسیا شد

تیم والیبال ساحلی الف ایران (ابوالحسن خاکی‌زاده – سینا شوکتی) در دیدار نهایی این رقابت‌ها به مصاف تایلند یک رفت و دو بر یک این تیم را شکست داد و عنوان قهرمانی را از آن خود کرد.

ملی‌پوشان ساحلی ایران در ست نخست این مسابقه 21 بر 17 مغلوب نماینده نخست کشور میزبان شدند، اما در ست‌های دوم و سوم با امتیازهای 28 بر 26 و 15 بر 7 حریف خود را شکست دادند و جام قهرمانی را بالا سر بردند.

شوکتی در این مسابقه به‌رغم کمردرد شدید که در ست دوم نیز لحظاتی از مسابقه برای درمان او متوقف شد، به بازی ادامه داد و در نهایت تیم نخست میزبان مغلوب استقامت ساحلی بازان کشورمان شد و به مقام نایب قهرمانی اکتفا کرد.

رئیس فدراسیون والیبال بلافاصله پس از قهرمانی تیم الف ایران با ارسال پیامی این دستارود ساحلی ایران را تبریک گفت.

محمدرضا داورزنی در پیام خود افزود: « سلام به جوانان برومند ایران زمین، تبریک به شما خوبان که با همت و تلاش خستگی ناپذیر برای کشور عزیزمان افتخار آفریدید. به نوبه خود این پیروزی ارزشمند را به شما و مربی ارزشمند تیم و خانواده بزرگ والیبال به‌ویژه ساحلی بازان عزیز تبریک عرض می‌کنم.»

در دیدار رده‌بندی نیز تیم‌های تایلند دو و سه با یکدیگر بازی کردند و نماینده دوم این کشور دو بر یک حریف خود را شکست داد و به مقام سومی دست یافت.

تیم‌ ب ایران (امیررضا زمانی – رضا نقیبی‌زاده) نیز در گروه A این رقابت‌ها با تیم‌های تایلند یک و استرالیا همگروه بود و با پذیرش شکست برابر این تیم‌ها در مرحله مقدماتی حذف شد.

کامران ذوقی به عنوان سرپرست و آرش رامسری به عنوان سرمربی، تیم‌های زیر 21 سال ایران را در این رقابت‌ها همراهی کردند. حسن بازدرهوا به عنوان داور کاندید آسیایی در این رقابت‌ها قضاوت کرد.

ابوالحسن خاکی‌زاده عضو تیم الف زیر 19 سال ایران نیز بود و در رقابت‌های زیر 19 سال آسیا به همراه قربان‌پسندی قهرمان شد. خاکی‌زاده حالا با دو جام به تهران بازخواهد گشت.

تیم‌های زیر 21 سال ساحلی ایران ساعت 4 و 35 دقیقه بامداد روز شنبه 26 تیرماه وارد فرودگاه امام خمینی خواهند شد.

: برای دریافت مشاوره درباره ایران قهرمان مسابقات زیر 21 سال والیبال ساحلی آسیا شد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «ایران قهرمان مسابقات زیر 21 سال والیبال ساحلی آسیا شد» در کادر زیر بنویسید :
3 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید