کد مطلب: 63389 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
اکران لامینور مهرجویی در عید فطر

اکران لامینور مهرجویی در عید فطر

بر اساس اعلام یکی سینماداران احتمال اکران فیلم لانتوری جدیدترین ساخته مهرجویی در عید فطر وجود دارد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از ایسنا، علی سرتیپی، یکی از پخش‌کنندگان و عضو اتحادیه سینماداران با اشاره به بهتر شدن وضعیت اکران فیلم های ارانی در سینماها از احتمال پخش فیلم جدید داریوش مهرجویی تحت عنوان لامینور در عید فطر امسال خبر داد.

سرتیپی در ادمه افزود: در حال حاضر چند فیلم از جمله لامینور داریوش مهرجویی و طلاخون ابراهیم شیبانی آماده نمایش هستند که لامینور را برای عید فطر در نوبت اکران داریم. 

لازم به ذکر است که فیلم لامینور که جدیدترین ساخته داریوش مهرجویی، کارگردان مشهور و پر افتخار ایرانی است در روز های پایانی سال 1400 و پس از حذف شدن از لیست اکران های نوروز 1401 لز سوی سازمان سینمایی به دلیل عدم تمدید نمایش پروانه حواشی زیادی به همراه داشت.

در همین خصوص اظهار نظر هایی از سوی داریوش مهرجویی و رضا درمیشیان در خصوص حذف ناگهانی فیلم هایشان در فضای مجازی منتشر شد. در خلال این حواشی بیانیه‌های حمایتی از سوی صنوف و چهره‌های سینمایی هم منتشر شد که در نهایت سبب تمدید دوباره پروانه نمایش این فیلم شد و شورای مربوطه اعلام کرد که اکران فیلم در هر زمانی که صاحب آن در نظر داشته باشد امکان پذیر است.

با این حال اکران نوروزی امسال نسبتا کم بود و در کل 900 هزار نفر هم برای تماشای فیلم هایی ایرانی به سینما ها مراجعه نکردند. این آمار در شرایط منتشر شده است که در عید 1401 فیلم های با کیفیتی مانند روز صفر و مرد بازنده بر روی پرده سینما ها رفته بودند.

 

 

: برای دریافت مشاوره درباره اکران لامینور مهرجویی در عید فطر فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

دانش آموخته مهندسی معدن و دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار
علاقمند به مباحث مدیریتی و سازمانی، سینما، هنر های انتزاعی و بازی های رایانه ای
آخرین نوشته های بنده در باب اخبار و رویدادهای ایران و جهان را می توانید در بخش های تازه های آسمونی و کیوسک مشاهده نمایید.

نظر خود را درباره «اکران لامینور مهرجویی در عید فطر» در کادر زیر بنویسید :

4 + 8 = ?