کد مطلب:  60682 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
گشت ارشاد 3 به زودی اکران خواهد شد

گشت ارشاد 3 به زودی اکران خواهد شد

فیلم سینمایی گشت 3 به تهیه‌کنندگی و کارگردانی سعید سهیلی از 26 آبان در سینماهای کشور اکران خواهد شد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از ایسنا، فیلم سینمایی گشت 3 به تهیه‌کنندگی و کارگردانی سعید سهیلی که قرار بود پنجم آبان‌ماه همزمان با فیلم قهرمان، جدید ترین فیلم اصغر فرهادی اکران شود، در شروع دوران کاری مدیریت جدید سینما با حاشیه‌هایی روبرو شد که با وجود داشتن پروانه نمایش در زمان مقرر روی پرده نرفت اما سرانجام از سوی شورای صنفی نمایش اعلام شد که از 26 آبان در سینماهای کشور اکران خواهد شد و بر همین اساس پوستر آن نیز با طراحی عرفان بهکار رونمایی شده است.

گشت ارشاد 3 به زودی اکران خواهد شد
گشت ارشاد 3 به زودی اکران خواهد شد

پوستر رسمی فیلم گشت 3

  سری اول و دوم فیلم‌ گشت ارشاد که در ابتدا و میانه دهه 90 اکران شدند، هر کدام جزء فیلم‌های پرفروش زمان خود بودند و حالا باید دید آیا سومین سری این فیلم که البته کلمه «ارشاد» هم از آن حذف شده در دوران کرونا می‌تواند مخاطبان را به خود جذب کند؟

فیلم سینمایی «گشت ارشاد»، که اولین فیلم از این سری فیلم ها بود، در سال 91 ساخته شد و بیش از یک میلیارد تومان و «گشت ارشاد 2» در سال 95 نزدیک به 20 میلیارد تومان فروختند.

در ماه‌های گذشته که گیشه سینماها به دلیل کرونا از رونق افتاده بود، فیلم کمدی دینامیت و بعد از آن قهرمان مخاطب نسبتا خوبی را به سینماها کشاندند و فیلم دینامیت در روزهای گذشته به فروش حدود 22 میلیارد تومان و قهرمان به 6 میلیارد تومان رسیده است.

دست‌اندرکاران فیلم گشت 3 پیش‌بینی می‌کنند که این فیلم در همین دوران محدودیت‌های کرونایی مخاطب قابل توجهی را جذب کند. 

ساعد سهیلی، پولاد کیمیایی، بهنام بانی، میرطاهر مظلومی، نازنین کیوانی، مبینا رحمتی، اسدالله منجزی، امیر محاسبتی، اشکان عقیلی، مهدی دانایی فرد، با معرفی علیرضا خواجه نیا و با هنرمندی امیر جعفری گروه بازیگران «گشت ارشاد 3» را تشکیل می‌دهند.

: برای دریافت مشاوره درباره گشت ارشاد 3 به زودی اکران خواهد شد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «گشت ارشاد 3 به زودی اکران خواهد شد» در کادر زیر بنویسید :
5 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید