کد مطلب:  68638 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
شروع اکران دسته دختران در دانشگاه‌ها

شروع اکران دسته دختران در دانشگاه‌ها

فیلم سینمایی «دسته دختران» به کارگردانی منیر قیدی و تهیه‌کنندگی محمدرضا منصوری، اثری در حوزه سینمای دفاع مقدس و محصول بنیاد سینمایی فارابی.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

فیلم سینمایی «دسته دختران» به کارگردانی منیر قیدی و تهیه‌کنندگی محمدرضا منصوری، اثری در حوزه سینمای دفاع مقدس و محصول بنیاد سینمایی فارابی و سازمان سینمایی سوره است که از ۳۰ فروردین ماه اکران خود را در سینماهای سراسر کشور آغاز کرد.

به گزارش آسمونی، تاکنون اکران این فیلم سینمایی در دانشگاه‌ جامع امام حسین(ع) انجام شده و به زودی در دانشگاه شهید بهشتی، دانشگاه امام صادق(ع) و دانشگاه صنعتی شریف نیز اکران هایی با حضور دانشجویان و فعالین دانشجویی برگزار می شود.

این فیلم سینمایی روایت زنان قهرمانی‌ است که در کشاکش روزهای پر تنش تهاجم به شهرشان، دوشادوش هم به دفاع از شهر و مردم خود پرداختند. زنانی که نقششان در تاریخ کمتر روایت شده است.

در سال های اخیر، اکران های سیار که تماشای فیلم های روز سینما را در مناطق فاقد سینما مهیا کرده است، کمک شایانی به دیده شدن فیلم های روی پرده سینما داشته‌اند.

در یک سال گذشته پخش بهمن سبز با فروش فیلم‌ «موقعیت مهدی» با رقم ۲ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان و همچنین انیمیشن «لوپتو» با فروش یک میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان رکورددار فروش اکران سیار است و در مجموع ۳۳۰ هزار مخاطب به تماشای این دو اثر سینمایی نشستند.

: برای دریافت مشاوره درباره شروع اکران دسته دختران در دانشگاه‌ها فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «شروع اکران دسته دختران در دانشگاه‌ها» در کادر زیر بنویسید :
4 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید