اکران آنلاین فیلم "شین" شهاب حسینی | آسمونی
کد مطلب: 60221 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
اکران آنلاین فیلم سینمایی "شین"، ساخته شهاب حسینی

اکران آنلاین فیلم سینمایی "شین"، ساخته شهاب حسینی

فیلم سینمایی «شین» به کارگردانی میثم کزازی و تهیه کنندگی شهاب حسینی در آستانه اکران آنلاین قرار دارد. 
زمان مطالعه: 1 دقیقه

میثم کزازی درباره زمان اکران فیلم سینمایی "شین" عنوان کرد: تهیه‌کننده این فیلم آقای شهاب حسینی و تصمیم‌گیرنده ایشان است. البته هر فیلمسازی دوست دارد فیلمش را به همراه مخاطبان روی پرده ببیند اما با این وضعیت، کرونا دست ما را بسته است. هرچند سینماها در حال حاضر به ظاهر باز هستند ولی به هر سینمایی که می‌رویم می‌بینیم تنها 10، 15نفر در سالن حضور دارند. تا واکسیناسیون در کشور کامل نشود و اعتماد در مخاطبان شکل نگیرد، رونق به سینماها باز نمی‌گردد. من از خدایم است که «شین» زودتر اکران شود تا به سراغ ساخت فیلم بعدی بروم اما در حال حاضر همه منتظر شرایط بهتر برای اکران هستیم.

کارگردان فیلم سینمایی «شین» گفت: اکران آنلاین هم تبعات خود را دارد که بارزترینش قاچاق فیلم‌ هاست. به هر حال ما به سرمایه‌گذار متعهد هستیم و دوست داریم اعتماد سرمایه‌گذاران از بین نرود، بهتر است به آنها احترام بگذاریم، تصور کنیم پولی که آنها به پروژه تزریق کرده‌اند پول خودمان بوده است و باید منافع آنها را در نظر بگیریم تا حداقل اگر سود نمی‌کنند با ضرر هم مواجه نشوند. 

میثم کزازی درباره حضور سیامک اطلسی در فیلم سینمایی «شین» گفت: واقعاً حیف شد که ما ایشان را از دست دادیم. ما در ساخت فیلم یک روند کلی را برای آقای اطلسی تعریف کردیم و قسمت‌های مربوط به خودشان را برایشان توضیح دادیم. ایشان دو بار فیلم را دیدند و هر دو بار کار را پسندیدند.

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره اکران آنلاین فیلم سینمایی "شین"، ساخته شهاب حسینی فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

کارشناس ارشد زبان و ادبیات انگلیسی هستم. اگه به دنیای هنر و ادبیات و آموزش زبان علاقه دارید، با من همراه باشید. تو آسمونی قراره چیزای زیادی یاد بگیریم.

ثبت نظر درباره «اکران آنلاین فیلم سینمایی "شین"، ساخته شهاب حسینی»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

4 + 7 = ?