کد مطلب:  60758 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
اولین گل مسی در لیگ با لباس PSG

اولین گل مسی در لیگ با لباس PSG

شب گذشته لیونل مسی موفق شد اولین گل فصل خود در لوشامپیونه را برای تیم پاری سن ژرمن به ثمر برساند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، شب گذشته دو تیم نانت و پاری سن ژرمن در هفته چهاردهم لیگ لوشامپیونه به مصاف یکدیگر رفتند که تیم پاری سن ژرمن موفق شد با درخشش ستارگان خود به پیروزی 3 بر 1 دست پیدا کند.

طی این دیدار که در ورزشگاه خانگی پاری سن ژرمن یعنی، پارک دو پرنس، برگزار شد، تیم پاری سن ژرمن موفق شد با درخشش کلیان امباپه و لیونل مسی، و به لطف گل به خودی بازیکن حریف، سه بار دروازه تیم نانت را باز کند. این اتفاق در حالی رقم خورد که  تیم PSG از دقیقه 65 با اخراج دروازه بان خود، کیلور ناواس، بازی را ده نفره دنبال می کرد.

از نکات قابل توجه این دیدار می توان به گلزنی لیونل مسی اشاره کرد. این بازیکن که طی این فصل با لباس پاری سن ژرمن، تا کنون موفق به باز کردن دروازه حریفان در لوشامپیونه نشده بود، موفق شد روی بازی سازی لئوناردو پارادس، و پاس کیلیان امباپه، طی یک حرکت تماشایی، توپ را روی پای چپ آورده و با یک شلیک دقیق، دروازه لافونت، گلر تیم نانت، را از بیرون محوطه جریمه باز کند.

با برد تیم تیم پاری سن ژرمن، این تیم با 37 امتیاز در رده اول جدول لوشامپیونه ایستاده است و اختلافی 12 امتیازی با تیم دوم جدول ایجاد کند.

: برای دریافت مشاوره درباره اولین گل مسی در لیگ با لباس PSG فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «اولین گل مسی در لیگ با لباس PSG» در کادر زیر بنویسید :
4 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید