کد مطلب:  61164 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
اولین حضور دیزل در هفته مد میلان

اولین حضور دیزل در هفته مد میلان

برند دیزل برای اولین بار به طور رسمی بخشی از هفته مد میلان خواهد بود و نمایش مد خود را در 23 فوریه برگزار می کند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از WWD، برند دیزل برای اولین بار به طور رسمی بخشی از هفته مد میلان خواهد بود و نمایش مد خود را در 23 فوریه برگزار می کندو در این مراسم  از مجموعه پاییز 2022 دیزل رونمایی خواهد کرد.

این دومین مجموعه طراح خلاق گلن مارتنز برای  برند دیزل خواهد بود و شامل یک مجموعه کامل از لباس های پاییزی برای خانم ها می باشد.

علاوه بر این، این برند همچنین مشارکت خود را در هفته مد زنان شهر در سپتامبر 2022 تأیید کرده است.

لازم به ذکر است که در ماه ژوئن، برای اولین بار حضور رسمی‌ این طراح در راس فشن شو دیزل و شرکت آن ها در هفته مد میلان  از طریق انتشار یک فیلم کوتاه جذاب که فضایی شبیه به بازی های کامپیوتری داشت، اعلام شد.

گلن مارتنز، طراح جدید دیزل
گلن مارتنز، طراح جدید دیزل

 

طراح با نگرش کنایه آمیز، با لوازم جین و لباس های خیابانی بازی کرد و آن را از دیدگاه  سورئال مورد بازبینی قرار داد و اشتیاق زیاد این طراح جوان برای دستکاری سیلوئت ها به طیفی از طرح های نامتقارن تبدیل شد که در آن پارچه ها پیچ خورده بودند.

جین نیز برای ایجاد المان ها و بخش های جالب و سرگرم کننده که تفسیری کنایه‌آمیز از سبک بورژوایی را ارائه می‌کرد، لحافی پوشانده شد. با توجه به تعهد دیزل به پایداری، این طراح جوان لباس‌های ارتقا یافته و بروز شده از سبک های قدیمی این برند را معرفی کرد.

مارتنز در پاریس زندگی می کند و او وظیفه نظارت بر سبک، ارتباطات و طراحی داخلی در دیزل را بر عهده دارد که توسط مدیر اجرایی ماسیمو پیومبینی هدایت می‌شود. او علاوه بر دیزل با برند Y / Project نیز همکاری می کند. برندی که به‌ خاطر طراحی‌های جین و آوانگارد بازسازی‌شده‌اش شناخته می‌شود.

 

: برای دریافت مشاوره درباره اولین حضور دیزل در هفته مد میلان فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «اولین حضور دیزل در هفته مد میلان» در کادر زیر بنویسید :
4 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید