رئیسی در پایان اولین جلسه مشترک سران سه قوه سخنرانی کرد. | آسمونی
کد مطلب: 59750 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
رئیسی: هرگونه توسعه در کشور در گرو انسجام قوا و همه نیروهای انقلاب اسلامی است

رئیسی: هرگونه توسعه در کشور در گرو انسجام قوا و همه نیروهای انقلاب اسلامی است

رئیس جمهور در اولین جلسه سران قوا گفت: بدون تردید امور و مسائل کشور نیازمند همفکری، همکاری و همگرایی همه قوای کشور است.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، آیت الله سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور، در پایان اولین جلسه سران قوا پس از تشکیل دولت سیزدهم، طی سخنانی با بیان اینکه برگزاری جلسات سران قوا زمینه بسیار خوبی در جهت همفکری و هم اندیشی برای حل مسائل گوناگون کشور است گفت: امروز درکشور مسائل مهمی از جمله مسئله کرونا را داریم که مردم از آن به شدت رنج می‌برند و حل این مشکل نیازمند همفکری و همکاری همه نهادها و دستگاهها و به کارگیری همه ظرفیت‌های کشور است.

وی مشکل اقتصادی و ثبات در بازار را دیگر مسئله مهم امروز کشور عنوان کرد و اظهار داشت: حل این مشکل درخواست مردم است و برای ایجاد ثبات در بازار نیازمند همکاری همه قوا هستیم. باید همه ظرفیت‌ها در کنار ظرفیت عظیم نیروهای مردمی و مشارکت همه مردم،کارآفرینان، سرمایه‌گذاران و اصناف به کار گرفته شود تا بتوانیم برای ایجاد ثبات در بازار و مهار تورم به یک نقطه روشنی برسیم.

رئیس جمهور ادامه داد: مساله مهم دیگر مساله کسری بودجه است که باید با همکاری و همفکری مجلس شورای اسلامی دنبال شود و انشاءالله اصلاح بودجه بتواند آرامشی در کشور برقرار کند.

رئیسی در بخش پایانی سخنان خود تاکید کرد: 

هرگونه توسعه‌یافتگی در کشور در گرو انسجام قوا و انسجام همه نیروهای انقلاب اسلامی است و همه کسانی که دغدغه انقلاب و نظام را دارند با هر گویش و هر نگاه سیاسی امروز باید خودشان را برای نقش آفرینی در حل مسائل کشور آماده کنند.

 

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره رئیسی: هرگونه توسعه در کشور در گرو انسجام قوا و همه نیروهای انقلاب اسلامی است فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

دانش آموخته مهندسی معدن و دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار
علاقمند به مباحث مدیریتی و سازمانی، سینما، هنر های انتزاعی و بازی های رایانه ای
آخرین نوشته های بنده در باب اخبار و رویدادهای ایران و جهان را می توانید در بخش های تازه های آسمونی و کیوسک مشاهده نمایید.

ثبت نظر درباره «رئیسی: هرگونه توسعه در کشور در گرو انسجام قوا و همه نیروهای انقلاب اسلامی است»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

2 * 9 = ?