کد مطلب:  65775 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
اولین جلسه تمرین استقلال با ساپینتو شروع شد

اولین جلسه تمرین استقلال با ساپینتو شروع شد

با فرا رسیدن شنبه موعود برای استقلالی‌ها، نخستین جلسه تمرینی مدافع عنوان قهرمانی با کادر و نفراتی جدید در مجموعه انقلاب تهران آغاز شده است.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

با فرا رسیدن شنبه موعود برای استقلالی‌ها، نخستین جلسه تمرینی مدافع عنوان قهرمانی با کادر و نفراتی جدید در مجموعه انقلاب تهران آغاز شده است. ریکاردو ساپینتو، سرمربی پرتغالی استقلال که از روزهای قبل به همراه دستیارانش در تهران حاضر شده بود، در اقدامی جالب توجه از ساعت 14 امروز در مجموعه انقلاب حاضر شده تا کار را برای اولین جلسه تمرین دادن قهرمان ایران آغاز کند.

به گزارش آسمونی، آرش رضاوند، هافبک فصل گذشته استقلال که در نیم‌فصل به عنوان بخشی از قرارداد صالح حردانی با آبی‌ها، با قراردادی قرضی به فولاد خوزستان پیوست، در اولین جلسه تمرینی استقلال برای لیگ بیست و دوم حاضر شد.

یکی از بازیکنان استقلال که اخبار زیادی پیرامون همکاری او با آبی ها به گوش می رسد، امیرحسین حسین زاده است. گفته می شود که شارلوا قصد دارد در روزهای آینده این مبلغ را به حساب باشگاه استقلال واریز کرده و حسین زاده را جذب کند. اتفاقی که تاکنون رخ نداده و این وینگر جوان امروز ناچارا راهی محل تمرین تیم شد تا خودش را به کادرفنی جدید استقلال معرفی کند.

: برای دریافت مشاوره درباره اولین جلسه تمرین استقلال با ساپینتو شروع شد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «اولین جلسه تمرین استقلال با ساپینتو شروع شد» در کادر زیر بنویسید :

8 - 4 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید