کد مطلب:  59082 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
انگلیس به فینال یورو 2020 صعود کرد

انگلیس به فینال یورو 2020 صعود کرد

تیم ملی فوتبال انگلیس با برتری دو بر یک برابر دانمارک، حریف ایتالیا در فینال یورو2020 شد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی : در جریان مرحله نیمه نهایی یورو2020 ، تیم ملی فوتبال انگلیس از ساعت 23:30 به مصاف دانمارک رفت که این دیدار در 90 دقیقه با تساوی یک بر یک به پایان رسید و در دو وقت 15 دقیقه ادامه پیدا کرد. در ادامه هری کین از روی نقطه پنالتی گل برتری را برای انگلیس به ثمر رساند تا این تیم با برتری دو بر یک به فینال یورو 2020 صعود کند و خود را برای مصاف با ایتالیا آماده کند.

انگلیس به فینال یورو 2020 صعود کرد
انگلیس به فینال یورو 2020 صعود کرد

برای دانمارک در این دیدار دامسگارد در دقیقه 30 گلزنی کرد و گل‌های انگلیس را هم سیمون کیائر (گل به خودی) در دقیقه 39 و هری کین در دقیقه 103 به ثمر رساندند.

در آغاز این دیدار بازی پر افت و خیزی را از هر دو تیم دیدیم و در همان دقایق فرصت‌های خوبی روی دروازه‌ها خلق شد. انگلیسی‌ها که لحظه به لحظه بر حملات خود اضافه می‌کردند، روی یک اشتباه در دقیقه 29 یک ضربه ایستگاهی را تقدیم حریف کردند و در ادامه دامسگارد با استفاده از این فرصت با یک ضربه ایستگاهی زیباف دروازه انگلیس را باز کرد. در ادامه سفیدپوشان انگلیس بر حملات خود اضافه کردند در دقیقه 39 روی یک ارسال مدافع دانمارک دچار اشتباه شد و توپ پس از برخود به پایش وارد دروازه خودی شد.

نیمه دوم این دیدار با وجود اینمه فرصت‌های زیادی روی دروازه‌خلق شد، توپی از خط دروازه‌ها عبور نکرد تا بازی با همان نتیجه یک بر یک به در 90 دقیقه به پایان برسد و در دو وقت اضافه پیگیری شود. در وقت‌های اضافه در دقیقه 102، رحیم استرلینگ درون محوطه جریمه دانمارک نقش بر زمین شد و داور نقطه پنالتی را نشان داد. در ادامه پنالتی‌ای که هری کین به ثمر رساند را اشمایکل برگرداند اما توپ برگشتی را کین به گل تبدیل کرد.

 
: برای دریافت مشاوره درباره انگلیس به فینال یورو 2020 صعود کرد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «انگلیس به فینال یورو 2020 صعود کرد» در کادر زیر بنویسید :
3 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید