ارزیابی مهاجرت
کد مطلب:  58803 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
آشنایی با انواع مدل های شلوار

آشنایی با انواع مدل های شلوار

آشنایی با شلوار های مختلف باعث می‌شود شما آگاهانه تر استایل مورد نظر خود را با شلوار مناسب ست کنید.
زمان مطالعه: 2 دقیقه

مدل‌های زیادی از شلوار وجود دارد و انتخاب درست مدل شلوار در استایل شما بسیار مهم و تاثیرگذار است به همین خاطر ما در این مطلب آسمونی مدل‌های مختلف شلوار را به شما معرفی می‌کنیم تا بتوانید مدل مورد نظر شلوار خود را درست‌تر انتخاب کنید.

شلوار دم پا تنگ (PEG PANTS) 

شلوار دم پا گشاد
شلوار دم پا گشاد

 

این مدل شلوارها همانطور که از اسمشان پیداست در قسمت ساق و مچ پا تنگ هستند و کاملا به پا میچسبند اما در قسمت بالا و ران پا کاملا آزاد هستند. این مدل شلوارها این روزها هم بین زنان و هم مردان محبوب است و با تغییراتی در مدل دوخت کمر آنها میتوان استایل های زیادی با آن درست کرد.

شلوار جین (JEAN PANTS)

شلوار جین
شلوار جین

شلوار جین از محبوب ترین های دنیا محسوب میشود، شلوار جین در ابتدا فقط برای کار استفاده می شده به دلیل اینکه بافت صخیم و محکمی داشته اما حالا این شلوارها را همه جور استایل و جنسیت و سنی استفاده میکنند و در انواع مختلف با جنس های نازک و ضخیم و رنگ های گوناگون تولید میشود اما رنگ آبی آن همچنان پر طرفدارترین است.

شلوار بگی (BAGGY)

شلوار بگی
شلوار بگی

شلوار های بگی در قسمت کمر فقط اندازه هستند و در قسمت ها پا کاملا گشاد هستند، این مدل معمولا مردانه بود و فقط قشر خاصی از  جوانان آنها را می پوشیدند اما این روزها بین خانم هم بسیار رایج است و مدل پارچه ایی آن خیلی تابستانی و کاربردی هم هست.

شلوار دم پا گشاد (BELL BOTTOM) 

آشنایی با انواع مدل های شلوار
آشنایی با انواع مدل های شلوار

در دهه پنجاه و شصت میلادی شلوار های دم پا گشاد حسابی سرو صدا به پا کرده بودند و داشتن یکی از آنها استایل شما را بسیار خاص می کرد طرفدار اصلی انها مردان بودند ولی خیلی زود در میان خانمها هم رواج پیدا کرد. این شلوار ها برای استایل خیابانی و حتی رسمی هم به کار میرفتند، حالا اما بیشتر در میان جوانان و کاربرد های غیر رسمی استفاده می شود.

شلوار راسته (DRESS PANTS)

انواع-شلوار
انواع-شلوار

شلوار راسته از رایج ترین شلوارها بین آقایان است. شلوار راسته معمولا هم استفاده روزمره دارد و هم استفاده رسمی تر با انواع کت ها. البته این مدل شلوارها مدل زنانه هم دارد که در رنگ های مختلف استفاده میشود.

 

شلوار حرم یا هندی (HAREM)

شلوار حرم
شلوار حرم

 

این شلوارها بسیار راحت هستند بیشتر هم در میان کسانی که ورزش یوگا به سبک هندی را انجام می دهند استفاده میشود اما حالا معمولا در میان همه محبوب است مخصوصا که حسابی تابستانی و خنک است و جنس آن معمولا نخی و خنک است.

شلوار چسبان (LEGGINGS)

شلوار چسبان
شلوار چسبان

لگین ها خیلی شلوار های کاربردی و راحتی هستند با وجود اینکه چسبان هستند اما بسیار سبک و منعطف هستد و بیشتر استفاده ورزشی داد اما این روزها با استایل های اسپرت هم ست میشود و می توان آنها را برای پیاده روی و حتی داخل منزل هم استفاده کرد.

شلوار رکابی (STIRRUP) 

شلوار رکابی
شلوار رکابی

این ها همان شلوار های چسبان هستند با این تفاوت که بندی زیر قسمت پا قرار میگیرد که شلوار را محکم در جای خود نگه میدارد.

9.شلوار ارتشی (FATIGUE)

شلوار ارتشی
شلوار ارتشی

این مدل شلوار ها که الهام گرفته از شلوارهای ارتشی است داری بند داخلی و جیبهای دکمه دار است.

10.شلوار پیش بندی (DUNGAREES)

شوار جدید پیش بندی
شوار جدید پیش بندی

این نوع شلوار دارای یک پیش بند است که با دو بند قابل تنظیم به پشت شلوار متصل می شود و جنس شلوار معمولا ضخیم است و در همه ی فصل ها هم کاربرد دارد و یک استایل اسپرت به حساب می رود.

 

ارزیابی مهاجرت
: برای دریافت مشاوره درباره آشنایی با انواع مدل های شلوار فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «آشنایی با انواع مدل های شلوار» در کادر زیر بنویسید :
2 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید