کد مطلب: 59197 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
انفجار در ساختمان 63 واحدی در غرب تهران

انفجار در ساختمان 63 واحدی در غرب تهران

سخنگوی آتش‌نشانی شهرداری تهران از انفجار در یک ساختمان ۶۳ واحدی در شهران جنوبی خبر داد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران اظهار کرد:ساعت ۰۰:۵۸ بامداد امروز یک مورد حادثه انفجار در یک ساختمان واقع در شهران جنوبی، خیابان قدس به سامانه ۱۲۵ آتش نشانی شهرداری تهران اطلاع داده شد و سه ایستگاه به محل حادثه اعزام شدند.

وی ادامه داد:محل حادثه یک ساختمان ۵ طبقه بود و ۶۳ واحد با کاربری اداری، تجاری، مسکونی است در طبقه دوم یک انفجار رخ داد که شدت آن آنقدر بود که بخشی دیواره‌های همان واحد و دو واحد کناری تخریب شده بود و شیشه‌ها هم به خیابان ریخته شده بود، ولی خوشبختانه به ساختمان‌های دیگر و طبقات بالا خسارت چندانی وارد نشده بود.

ملکی گفت:یک دستگاه خودرو هم در خیابان بود که دچار خسارت کمی شده بود، حادثه منجر به انفجار نشده بود و شعله وری نشده بود، یک خانم دچار مصدومیت شد که آتش نشانان تحویل عوامل اورژانس دادند. چون کاربری ساختمان بیشتر اداری بود افراد زیادی در ساختمان حضور نداشتند.

وی افزود:نشت گاز شهری و ایجاد جرقه داخل همان واحد علت حادثه بود. حتما قبل از ترک کردن واحد گاز ها را باید قطع کرد و نشتی گاز هم حتما باید در واحد ها انجام شود.

معرفی نویسنده:

تحصیلکرده رشته زبان انگلیسی و علاقمند به اخبار و موضوعات روز ایران و جهان، تازه ترین نوشته های من در بخش اخبار آسمونی منتشر میشه

ثبت نظر درباره «انفجار در ساختمان 63 واحدی در غرب تهران»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

9 - 2 = ?