کد مطلب:  65676  درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
احتمال انتقال قرضی محمد محبی به استقلال قوت گرفت

احتمال انتقال قرضی محمد محبی به استقلال قوت گرفت

پس از استخدام ساپینتو، تمدید قرارداد با رافائل سیلوا، مهدی مهدی‌پور و ارسلان مطهری و سیدحسین حسینی در دستور کار قرار گرفت.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

پس از استخدام ساپینتو، تمدید قرارداد با رافائل سیلوا، مهدی مهدی‌پور و ارسلان مطهری و سیدحسین حسینی در دستور کار قرار گرفت. مدیران استقلال بعد از تمدید قرارداد ستاره‌های تاثیرگذار تیم، جذب لژیونرهای فوتبال ایران را در دستور کار قرار داده و اکنون قرارداد 2 بازیکن شاخص در دستور کار قرار گرفته است.

به گزارش آسمونی،کاوه رضایی مهاجم پیشین این تیم در آستانه امضای قرارداد قرار دارد و شرایط حضور محمد محبی بازیکن اسبق سپاهان نیز در استقلال تهران فراهم شده است. این تیم همچنین مذاکرات نهایی را با محمد نادری بازیکن شاغل در لیگ ترکیه انجام داده است. استخدام محمد محبی برای فصل بیست و دوم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران می‌تواند برگ برنده این تیم باشد. محبی بعد از رفتن امیرحسین حسین‌زاده به تیم شارلوا اکنون در آستانه امضای قرارداد با استقلال تهران قرار گرفته است.

استخدام نادری، رضایی و محبی می تواند پاسخ به خریدهای جذاب پرسپولیسی ها باشد تیمی که در هفته نخست نقل انتقالات شمار زیادی بازیکن ملی‌پوش و ستاره لیگ برتری را به خدمت گرفت.

: برای دریافت مشاوره درباره احتمال انتقال قرضی محمد محبی به استقلال قوت گرفت فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

معرفی نویسنده:

من فارغ التحصیل رشته فناوری اطلاعات هستم، کتاب های زیادی در مورد فناوری خوندم و علاقه زیادی به حوزه تکنولوژی دارم، سعی میکنم محتواهای خوبی در حوزه فناوری تولید کنم.

نظر خود را درباره «احتمال انتقال قرضی محمد محبی به استقلال قوت گرفت» در کادر زیر بنویسید :

8 - 4 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید