کد مطلب: 64748 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
انتقاد پانته آ بهرام از کتایون ریاحی

انتقاد پانته آ بهرام از کتایون ریاحی

پانته آ بهرام در لایوی اینستاگرامی از اینکه نام بازیگران مرد در رابطه با آزار جنسی برده شود مخالف است.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

پانته آ بهرام مخالفت خود را در رابطه با نام بردن بازیگران مرد در رابطه با آزار جنسی مطرح کرد و در لایو اینستاگرامی بیان کرد که جنبش را به سمت انتقام جویی نبریم. جزئیات را در ادامه ی این پست آسمونی ببینید.

پس از استوری و پست کتایون ریاحی در رابطه با استاد بازیگر سعید پورصمیمی و آزار رساندن وی به بازیگران خانم، پانته آ بهرام با نحوه افشاگری و نام بردن آنها مخالفت کرد. قبلا هم نام فرهاد اصلانی مطرح شده بود.

تعرض با تجاوز فرق دارد. قرار نبود ما اسم ببریم. این جنبش ما ممکن است به ضدخودش تبدیل شود. انتقاد و آسیب رسم ما نیست.

اعتراض پانته آ بهرام به کتایون ریاحی

پانته آ بهرام در لایو اینستاگرامی خود گفت که من هم جزء امضا کنندگان بیانیه زنان سینماگر علیه سوء استفاده مردان از قدرت هستم. وی همچنین علت پیوستن خود را به جنبش زنان اینگونه بیان کرد که این جنبش باید از سینما خارج شود و به کل جامعه گسترش پیدا کند و بگویند ما خود صاحب اندیشه و بدنمان هستیم. اگر ما سینماگران به عنوان چهره های شناخته شده این جنبش را شروع کنیم بقیه نیز به ما خواهند پیوست. من حتی دایرکت های زیادی داشتم از خانم هایی با مشاغل دیگر که مورد سوء استفاده در محیط کار خود قرار گرفتند.

پانته آ بهرام پس از مخالفت با نام بردن افراد گفت که تعرض با تجاوز متفاوت است. تعرض می‌ تواند تعرضی کلامی باشد تا .... وی ادامه داد که من متوجه آن نمی‌ شوم که اسم بردن واضح و رو در رو و مشخص چه کمکی به ما خواهد کرد. مگر ما هم به دنبال آزار رساندن هستیم؟

قرار نیست شبیه انسان های انتقام جو عمل کنیم و به نحوی عمل کنیم که روان دیگران را اعدام کنیم چون خودمان آسیب دیده ایم. از ابتدا هم قرار ما این نبود. قرار ما این بود که جلوی این اتفاقات را بیش از این بگیریم.

 

 

: برای دریافت مشاوره درباره انتقاد پانته آ بهرام از کتایون ریاحی فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

نویسنده ر‌ُمان های راز گورستان مخفی و سکوت پرستو, همچنین فعال در بخش‌های مُد و زیبایی و سینمایی بخصوص معرفی جدیدترین فیلم و سریال‌های کره‌ای داخل آسمونی

Educated in English
Interested in Korean

نظر خود را درباره «انتقاد پانته آ بهرام از کتایون ریاحی» در کادر زیر بنویسید :

9 - 5 = ?