کد مطلب:  67549 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
انتقاد شدید کلوپ از بازیکنان تیمش

انتقاد شدید کلوپ از بازیکنان تیمش

دیدار تیم‌های لیورپول و رئال‌مادرید در چارچوب دور رفت مرحله یک‌هشتم نهایی رقابت‌های فوتبال لیگ قهرمانان اروپا شب گذشته در ورزشگاه آنفیلد برگزار شد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

دیدار تیم‌های لیورپول و رئال‌مادرید در چارچوب دور رفت مرحله یک‌هشتم نهایی رقابت‌های فوتبال لیگ قهرمانان اروپا شب گذشته در ورزشگاه آنفیلد برگزار شد که در نهایت این دیدار با برتری ۵ بر ۲ رئال‌مادرید به پایان رسید.

به گزارش آسمونی، یورگن کلوپ پس از این دیدار از اشتباهات فردی تیمش ابراز تاسف کرد و گفت: در ابتدا فوق العاده بود. ما عالی بودیم و ۲ بر صفر پیش افتادیم و همه‌چیز در نیمه اول به جز گل‌هایی که خوردیم خوب بود. اما بعد منفعل و شلخته شدیم. این اتفاق نباید برای ما بیفتد. ما ۵-۶ بازیکن دفاعی داشتیم اما در صحنه یکی از گل‌ها هیچ کاری نکردند.

وی ادامه داد: در نیمه دوم یک توپ بلند برای وینیسیوس ارسال شد. نمی‌دانم واقعا آن صحنه خطا بود یا نه اما دفاع ما خوب کار نکرد و گل سوم را دریافت کردیم. این دفاع برابر تیمی که مهاجمان خوبی دارد، مناسب نیست.

سرمربی لیورپول در مورد بازی برگشت عنوان کرد: می‌خواهیم در آنجا بهترین بازی را انجام دهیم. یک چالش بسیار بزرگی داریم اما قبل از آن باید ابتدا در لیگ برتر بازی کنیم. تسلیم نمی‌شویم و هنوز شانس داریم.

: برای دریافت مشاوره درباره انتقاد شدید کلوپ از بازیکنان تیمش فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «انتقاد شدید کلوپ از بازیکنان تیمش» در کادر زیر بنویسید :
5 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید