نظر، انتقاد و پیشنهاد از شما، اجرا از ما | آسمونی
کد مطلب: 61812 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
نظر، انتقاد و پیشنهاد از شما، اجرا از ما

نظر، انتقاد و پیشنهاد از شما، اجرا از ما

بخش تیکت در قسمت پنل کاربری آسمونی به این منظورایجادگردیده که شما عزیزان بتوانید هرگونه انتقادات،پیشنهادات و نظرات خود را در این بخش برای آسمونی ارسال نمایید
زمان مطالعه: 1 دقیقه

با سلام 

ضمن تشکر و قدردانی از همراهی همیشگی شما دنبال کنندگان عزیز پورتال آسمونی

میتوانید به منظور بهبود خدمت رسانی هرگونه نظر ، انتقاد و پیشنهادات ارزنده و ارزشمند خود را از طریق بخش تیکت در پنل کاربری آسمونی به بخش پشتیبانی انتقال دهید تا پورتال آسمونی هم در ارائه خدمت رسانی بهتر و مطلوب تر، مطابق خواسته شما عزیزان کوشا باشد.

به همین منظور شما باید با مراجعه به پنل کاربری سایت وارد لینک https://asemooni.com/login  شوید و یا در صفحه اصلی سایت روی گزینه ورود/عضویت کلیک کنید.

 اگر عضو سایت آسمونی هستید ایمیل یا شماره موبایل و کلمه عبور خود را وارد کنید و به پنل کاربری خود وارد شوید، اگر عضو نیستید با زدن گزینه عضویت برای خود یک پنل کاربری تشکیل دهید.

وارد بخش پشتیبانی شوید،ارسال پیام به پشتیبانی رو انتخاب و موضوع،بخش و پیام خود را نوشته و ارسال نمایید و پس از ثبت تیکت، میتوانید پیام های ارسالی و دریافتی خود را هر لحظه ملاحظه نمایید.

www.Asemooni.com

معرفی نویسنده:

در بخش بلاگ آسمونی که توسط واحد روابط عمومی آسمونی مدیریت می شود، شما می توانید از آخرین اخبار داخلی مجموعه، جدیدترین اطلاعیه ها، آموزش ها، تخفیف ها، امکانات جدید و... مطلع شوید.

با آسمونی همراه باشید...

ثبت نظر درباره «نظر، انتقاد و پیشنهاد از شما، اجرا از ما»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

3 * 6 = ?