کد مطلب:  61976 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
کتاب گویا «همراه» منتشر شد

کتاب گویا «همراه» منتشر شد

کتاب گویای «همراه» نوشته زهرا اردستانی بر روی پایگاه کتاب گویای ایران صدا در دسترس علاقه‌مندان قرارگرفته است.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از ایسنا، بر اساس اطلاعیه روابط عمومی مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس، کتاب گویا «همراه» در 10 فصل به نویسندگی زهرا اردستانی و به تهیه‌کنندگی تینا میرکریمی، صداگذاری فیاما ناصحی، سپهر ترابی فر، احسان صمدیار، صابر نیسی مینایی، مرضیه آقایی، فاطیما محمودی، خورشید چگینی، اشکان فتولی، سیده جواهر دانیالی، منزه فراهانی، زهرا نجد، شروین قره داغیان، شهروز عشقیان، مهلا غلامی، سحر مرتضوی، سایه مرتضوی، زهرا علیمحمدی، پیام شمس، سید جلال دانیالی، ارشیا اخوان هزاوه و لطیفه علی نژاد در 380 دقیقه تهیه و به صورت رایگان بر روی پایگاه کتاب گویای ایران صدا در دسترس علاقه‌مندان قرار گرفته است.

کتاب صوتی «همراه» نوشته زهرا اردستانی
کتاب صوتی «همراه» نوشته زهرا اردستانی

 

کتاب «همراه» در حقیقت شرحی بر بازشناسی و تحلیل بخشی از اتفاقات دفاع مقدس است که از زبان خانم دکتر مهرشاد شبابی همسر سردار سرلشکر رحیم (یحیی) صفوی روایت شده است.

در حقیقت تاریخ شفاهی همسران فرماندهان ارشد جنگ بر پایه روایت همسران برای شناخت بهتر ویژگی‌های شخصیتی فرماندهان ارشد جنگ تجمیلی به‌عنوان کسانی که نقش اصلی را در هدایت جنگ و همچنین در تاثیر آت ها بر صحنه نبرد علیه عراق است.

همچنین نقش و تاثیر پنهان زنان را در پشتیبانی روحی و روانی فرماندهان جنگ بازگو می کند. در واقع هدف اصلی از تدوین تاریخ شفاهی زنان مقاومت و همسران فرماندهان ارشد جنگ، شناسایی و بیان بخشی از تاریخ جنگ در گفت‌وگو با افرادی که مستقیم یا غیرمستقیم با صحنه نبرد در ارتباط بوده اند تا دستیابی به یک فهم و ادراک زنانه از دشواری ها، فداکاری‌های آن ها در خلال حوادث جنگ تحمیلی را سهولت بخشد.

کتاب «همراه» در سال 1396 از سوی انتشارات مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس منتشر شده است.

: برای دریافت مشاوره درباره کتاب گویا «همراه» منتشر شد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «کتاب گویا «همراه» منتشر شد» در کادر زیر بنویسید :
2 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید