کد مطلب:  61298  درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
انتشار کتاب «دفترچه خاطرات جانی آتیش پاره»

انتشار کتاب «دفترچه خاطرات جانی آتیش پاره»

کتاب «دفترچه خاطرات جانی آتیش پاره» نوشته لویجی برتلی و ترجمه محیا کربلایی منتشر شد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از مهر، کتاب «دفترچه خاطرات جانی آتیش پاره» نوشته لویجی برتلی و ترجمه محیا کربلایی و با داستان ماجراجویی های با نمک یم پسر بازیگوش است با طراحی های گرافیکی جدید توسط دپارتمان کودک و نوجوان انتشارات سیمای شرق منتشر شد.

این کتاب حالت خاطره ای دارد و مروری بر خاطرات پسر بچه ای بازیگوش می باشد که با شیطنت های خود همه افراد دور و بر خودش را اذیت و آزار می دهد و همه را کلافه می کند. اوج این داستان ورود جانی به مدرسه شبانه روز یمی باشد و در آن جا با مشکلات مختلفی مواجه می شود.

این کتاب که از زبان ایتالیایی ترجمه شده است، حدود 100 سال از اولین انتشار آن می گذرد. در حقیقت کتاب «دفترچه خاطرات جانی آتیش پاره» یک رمان معروف ایتالیایی است که در یک مجله طی سال‌های 1907-1908 من و در سال 1912 برای نخستین بار در قالب کتاب منتشر شده است.

چاپ دوم این کتاب که اکنون در بازار نشر موجود می باشد، در قطع رقعی و 350 صفحه برای نوجوانان گروه سنی «ج» توسط انتشارات دپارتمان کودک و نوجوان انتشارات سیمای شرق منتشر شده است.

 

: برای دریافت مشاوره درباره انتشار کتاب «دفترچه خاطرات جانی آتیش پاره» فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

دانش آموخته مهندسی معدن و دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار
علاقمند به مباحث مدیریتی و سازمانی، سینما، هنر های انتزاعی و بازی های رایانه ای
آخرین نوشته های بنده در باب اخبار و رویدادهای ایران و جهان را می توانید در بخش های تازه های آسمونی و کیوسک مشاهده نمایید.

نظر خود را درباره «انتشار کتاب «دفترچه خاطرات جانی آتیش پاره»» در کادر زیر بنویسید :

6 - 2 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید