کد مطلب:  60809 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
انتشار فراخوان شرکت در نمایشگاه فیتور 2022

انتشار فراخوان شرکت در نمایشگاه فیتور 2022

کانون جهانگردی و اتومبیلرانی ایران با انتشار یک فراخوان از علاقه مندان و مدیران صنعت گردشگری برای حضور در نمایشگاه بین المللی گردشگری فیتور در مادرید دعوت کرد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمون و به نقل از روابط عمومی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی ایران، جدید ترین دوره از نمایشگاه فیتور همانند دوره های گذشته در ماه نخست از سال میلادی آینده در محل برگزاری خود یعنی نمایشگاه های  FERIA DE MADRID در اسپانیا برگزار خواهد شد.

کانون جهانگردی و اتومبیلرانی، امسال نیزدر نظر دارد تا به عنوان نماینده وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، بستر مناسب و ایده آلی برای حضور فعالان  صنعت گردشگری کشور و معرفی ظرفیت‌ها و جاذبه‌های گردشگری ایران در نمایشگاه بین‌المللی گردشگری فیتور (FITUR) را فراهم کند.

لازم به ذکر است که بخش خصوصی، عمومی و دست اندرکاران صنعت گردشگری مانند دفاتر خدمات مسافرتی، هتل‌ها، شرکت‌های هواپیمایی و سایر صنف های مرتبط می‌توانند از امروز 3 آذر ماه سال 1400به مدت 13 روز و تا 15 آذر ماه  به تارنما نمایشگاه‌های کانون جهانگردی و اتومبیلرانی به نشانی www.persiavisit.ir مراجعه و درخواست خود را ارسال کنند.

در پایان در نظر داشته باشید که نمایشگاه بین‌المللی گردشگری فیتور اسپانیا از 29 دی ماه تا 3 بهمن‌ماه 1400 مصادف با 19 تا 23 ژانویه 2022 در مرکز نمایشگاه‌های FERIA DE MADRID شهر مادرید برگزار خواهد شد.

 

: برای دریافت مشاوره درباره انتشار فراخوان شرکت در نمایشگاه فیتور 2022 فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «انتشار فراخوان شرکت در نمایشگاه فیتور 2022» در کادر زیر بنویسید :
4 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید