مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  60116 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
لزوم حمایت از استعدادهای جوان در فدراسیون تکواندو

لزوم حمایت از استعدادهای جوان در فدراسیون تکواندو

بعد از تجربه تلخ تکواندو ایران در المپیک 2020 توکیو، بسیاری از کارشناسان و مسئولان فدراسیون از عدم حمایت و مراقبت از استعدادهای تکواندو ایران انتقاد کردند
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از تسنیم، بسیاری از کارشناسان و مسئولان فدراسیون تکواندو پس از ناکامی در المپیک توکیو از عدم حمایت و مراقبت از استعدادهای تکواندو ایران به عنوان یکی از مشکلات و دلایل افول تکواندو ایران نام بردند.

کمیته فنی فدراسیون تکواندو نیز در بیانیه رسمی خود در بررسی ناکامی این رشته در المپیک 2020، به احیای تیم امید به عنوان یکی از راهکارهای مدنظر اشاره کرد.

موضوعی که انتظار می‌رفت در کمترین زمان ممکن و با انتخاب کادرفنی تیم امید توجه به آن آغاز شود، اما تا به حال نه تنها در این زمینه هیچ اقدامی صورت گرفته نشده است، بلکه تکلیف کادرفنی تیم ملی بزرگسالان هم مشخص نیست!

 لازم به ذکر است که ایران در مهرماه میزبان سه رویداد جام فجر، جام باشگاه‌های آسیا و تورنمنت آزاد آسیا می باشد و این شرایط می‌تواند یک شروع خوب و منطقی برای انتخاب و تشکیل کادرفنی تیم امید باشد.

 در این دو رویداد احتمال حضور کشورهای آسیایی مطرح و تکواندوکاران قدرتمند خارجی بسیار کم است، اما این نوجوانان می‌توانند پس از مدت‌ها در رقابت با بهترین تکواندوکاران داخلی محک خوبی خورده و پس از مدت‌ها در شرایط مسابقه قرار بگیرند.

از دست رفتن این فرصت‌ها شاید در آینده بازهم مسئله تشکیل تیم امید را به دست فراموشی بسپرد و تکواندو ایران را با فرصت سوزی بزرگ دیگری مواجه کند.

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره لزوم حمایت از استعدادهای جوان در فدراسیون تکواندو فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «لزوم حمایت از استعدادهای جوان در فدراسیون تکواندو» در کادر زیر بنویسید :
3 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید