کد مطلب:  67822 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
امتیازآورترین بازیکن فینال لیگ برتر والیبال مشخص شد

امتیازآورترین بازیکن فینال لیگ برتر والیبال مشخص شد

سی‌وششمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های برتر ایران که از روز چهارشنبه ششم مهرماه با حضور ۱۴ تیم آغاز شده بود، با قهرمانی شهداب یزد به پایان رسید.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

سی‌‎وششمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های برتر ایران که از روز چهارشنبه ششم مهرماه با حضور ۱۴ تیم آغاز شده بود، با قهرمانی شهداب یزد به پایان رسید. در دیدار نهایی این رقابت‌ها تیم‌های شهداب یزد و لبنیات هراز آمل به مصاف یکدیگر رفتند که نماینده یزد با شکست سه بر صفر حریف به دومین قهرمانی خود در این رقابت‌ها دست یافت.

به گزارش آسمونی، امیر غفور بازیکن تیم شهداب یزد با کسب ۱۹ امتیاز، عنوان امتیازآورترین بازیکن این دیدار را به دست آورد، در تیم لبنیات هراز آمل نیز علی حاجی‌پور با کسب ۱۴ امتیاز، بهترین بازیکن بود.

تیم شهداب یزد در مجموع ست‌های این مسابقه ۷۵ امتیاز کسب کرد که شامل ۴۲ امتیاز حمله، ۱۰ دفاع، ۴ امتیاز سرویس و ۱۹ امتیاز از اشتباهات بازیکنان تیم حریف بود. تیم لبنیات هراز آمل نیز در مجموع ست‌های این مسابقه ۶۲ امتیاز کسب کرد که به ترتیب ۴۵ امتیاز در حمله، ۶ امتیاز در دفاع، ۲ امتیاز سرویس و ۹ امتیاز از اشتباهات بازیکنان تیم شهداب بود.

: برای دریافت مشاوره درباره امتیازآورترین بازیکن فینال لیگ برتر والیبال مشخص شد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «امتیازآورترین بازیکن فینال لیگ برتر والیبال مشخص شد» در کادر زیر بنویسید :
3 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید