کد مطلب:  61528 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
امتحانات تمام مقاطع دانشگاه تهران مجازی شد

امتحانات تمام مقاطع دانشگاه تهران مجازی شد

به گفته معاون آموزشی دانشگاه تهران امتحانات پایان نیمسال اول 1400-1401 دانشجویان دانشگاه تهران به صورت غیرحضوری برگزار خواهد شد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از روابط عمومی دانشگاه تهران، محمود کمره‌ای، معاون آموزشی دانشگاه تهران اعلام کرد: امتحانات پایان نیمسال اول 1400-1401 دانشجویان دانشگاه تهران به صورت غیرحضوری و امتحان واحدهای عملی با تصمیم دانشکده‌ها به صورت حضوری برگزار می‌شود.

وی در مورد نحوه برگزاری آزمون واحدهای عملی نیز بیان کرد: این واحدها به صورت موردی توسط دانشکده‌ها و به صورت حضوری و عملی برگزار می‌شود.

وی در خصوص امکان حذف اضطراری دروس در نیمسال جاری گفت: تعداد واحدهایی که دانشجویان بر اساس آیین‌نامه رسمی می‌توانستند حذف کنند محدود بود و در دوره کارشناسی ارشد هم اصلا حذف اضطراری پیش‌بینی نشده بود. اما برای رفع نگرانی‌ دانشجویان در شرایط ویژه کرونایی موافقت شد که دانشجویان کارشناسی‌ارشد هم حذف اضطراری داشته باشند.

کمره ای در ادامه افزود: دانشجویان مقطع کارشناسی نیز می‌توانند تا سه درس حذف کنند و مدت حذف اضطراری هم دو روز تمدید و تمام نگرانی‌های دانشجویان برطرف می‌شود.

معاون آموزشی دانشگاه تهران در مورد حذف ترم در شرایط کرونا، خاطر نشان کرد: بر مبنای مصوبه وزارت علوم و همچنین بر مبنای مصوبه کمیسیون موارد خاص دانشگاه تهران، به افرادی که مشکل ناشی از کرونا داشتند یک ترم مرخصی بدون احتساب در سنوات و در مواردی هم دو ترم مرخصی تعلق می‌گیرد.

در پایان وی با اشاره به این امر که دانشجویان مبتلا به کرونا نگران سنوات خود نباشند گفت: درخواست افرادی که به علت کرونا دچار مشکل شده‌اند، در کمیسیون بررسی و در صورت تایید، نیمسال مربوطه حذف می‌شود. آن نیمسال جزو سنوات تحصیلی دانشجو محسوب نمی‌شود.

 

: برای دریافت مشاوره درباره امتحانات تمام مقاطع دانشگاه تهران مجازی شد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «امتحانات تمام مقاطع دانشگاه تهران مجازی شد» در کادر زیر بنویسید :
2 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید