کد مطلب:  59997 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
الویت اول در زندگی مشترک

الویت اول در زندگی مشترک

زوجین موفق و باهوش همدیگر را در اولویت قرار می‎دهند و برای شادی و سلامتی خود و همسر و زندگیشان کوشا هستند
زمان مطالعه: 1 دقیقه

بنام یگانه عالم

بسیاری از عزیزان بیان میکنند که همسرم در زندگی بی توجه به من است و یا تمام انرژی خودرا برای مسائل دیگران خرج میکند اما برای من خسته و بی حوصله است. در پاسخ به این عزیزان یاد اور میشوم که پس از تشکیل خانواده و ازدواج الویت اول همسرتان است.

بیشتر عزیزان قبل از ازدواج و در دوران نامزدی و یا حتی دوران اشنایی به همدیگر تعارف می‎کنند و وقت میگذارند بطور مثال، با دقت به حرف ‎های هم گوش می‎کنند؛ اما بعد از ازدواج تمام کارهایی که نشان دهنده توجه بود ترک می‎شود و هر کاری و هر چیزی بر همسر ترجیح داده می‎شود.

اما زوجین موفق و باهوش همدیگر را در اولویت قرار می‎دهند. البته بدان معنی نیست که زوجین بصورت رسمی با یکدیگر رفتار میکنند بلکه احترام و توجه خود را نثار میکنند و همسر خود را جدی می‎گیرند و رفتار احترام آمیزی دارند و برای شادی و سلامتی خود و همسر و زندگیشان کوشا هستند. زیرا آن ها میدانند که خانه محل امن و آرامش ان هاست و سلامت و شادی اعضای آن واجب است تا همیشه در آن به راحتی ورضایت زندگی کنند. در واقع زوجین موفق کسانی هستند که برای هم وقت می‎گذارند و از افکار، احساسات، علایق و مشکلات طرف مقابل به سادگی نمی‎گذرند. برای حل مشکل تلاش میکنند و در هر شرایطی هر دوطرف در کنار هم قدم بر میدارند و به فکر ترمیم رابطه و بهتر شدن زندگیشان هستند.

سارا فلاحی

: برای دریافت مشاوره درباره الویت اول در زندگی مشترک فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «الویت اول در زندگی مشترک» در کادر زیر بنویسید :
5 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید