کد مطلب:  62802 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
الزام ثبت پلاک مسافران نوروزی در سامانه ایران من

الزام ثبت پلاک مسافران نوروزی در سامانه ایران من

فرمانده عملیاتی ستاد مقابله با کرونا استان تهران از جدیدترین شرایط برای مسافران نوروزی خبر داد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از ایسنا، علیرضا زالی، فرمانده عملیاتی ستاد مقابله با کرونا در استان تهران با اعلام الزامی بودن ثبت پلاک مسافران نوروزی در سامانه ایران من خاطر نشان کرد: برای سفرهای نوروزی لازم است پلاک مسافران نوروزی در سامانه "ایران من" ثبت شود. برای تهران به عنوان مبدأ سفرهای نوروزی و مرکز اختلاط سویه های مختلف کرونا لازم است محدودیت های بیشتری در شروع و پایان سفر برای آن در نظر گرفته شود.

وی در ادامه افزود: باید استفاده حداکثری از ماسک مورد تاکید قرار گیرد گرچه آمار مراجعان سرپایی تهران نزولی است اما پوشش حدود 40 درصدی تزریق واکسن در دوز سوم کافی نیست و باید این آمار برای ایمنی کامل به 80 درصد برسد.

زالی در خصوص 4 محل بسیار خطرناک شیوع کرونا گفت: نانوایی ها، باشگاه های ورزشی، پاساژها و سوپرمارکت ها چهارمرکزی هستند که نسبت به مابقی مکان ها خطرناک تر هستند، لذا باید تشدید کنترل ها و رعایت بیش از پیش پروتکل های بهداشتی در آنها مورد توجه قرار گیرد.

در پایان وی در خصوص ارائه خدمات در روز های پایانی سال 1400 در مراکز بهداشتی و درمانی استان تهران گفت: دانشگاه های علوم پزشکی در ایام عید آمادگی لازم را برای بیماریابی و ارائه خدمات در این حوزه دارند. بی تردید اصناف نیز باید رعایت پروتکل ها را بیش از گذشته مورد توجه قرار دهند. پس از اصفهان، تهران بیشترین ثبت کد بهداشتی اصناف را داشته اما لازم است در ثبت های جدید مشخصه هایی مانند تزریق دوز سوم واکسن و نظارت میدانی مورد توجه قرار گیرد.

: برای دریافت مشاوره درباره الزام ثبت پلاک مسافران نوروزی در سامانه ایران من فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «الزام ثبت پلاک مسافران نوروزی در سامانه ایران من» در کادر زیر بنویسید :
3 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید