کد مطلب:  64413  درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
آل اشپورت یا مجید گزینه های البسه ایران در جام جهانی 2022

آل اشپورت یا مجید گزینه های البسه ایران در جام جهانی 2022

از مدتی قبل فدراسیون فوتبال طبق فراخوانی از شرکت های تولید البسه خواست که بسته های پیشنهادی را برای تولید لباس های تیم ملی در جام جهانی قطر ارائه کنند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، از مدتی قبل فدراسیون فوتبال طبق فراخوانی از شرکت های تولید البسه خواست که بسته های پیشنهادی را برای تولید لباس های تیم ملی در جام جهانی قطر ارائه کنند. در این خصوص چند شرکت داخلی و خارجی جلو آمدند و مذاکراتی صورت گرفت اما هنوز قراردادی به امضا نرسیده است.
از این رو مسئولان فدراسیون فوتبال در نهایت دو گزینه را برای تولید البسه تیم ملی فوتبال بزرگسالان و همچنین سایر تیم های فدراسیون برگزیدند تا در نهایت یک شرکت نهایی شود و با عقد قرارداد کارش را شروع کند.
دو شرکت آل اشپورت و مجید گزینه های نهایی فدراسیون فوتبال برای تولید البسه تیم ملی در جام جهانی هستند. در جلسه روز گذشته هیات رییسه فدراسیون فوتبال هم یکی از موضوعات بررسی پیشنهاد این دو شرکت بود.
حتی گفته می شود وحید جعفری نماینده شرکت آل اشپورت نیز در این جلسه حضور یافته و پیشنهاداتش را ارائه کرده است.
در این خصوص رقابت میان دو شرکت مجید و آل اشپورت برای تولید البسه تیم ملی فوتبال در جام جهانی ادامه دارد و باید دید در نهایت فدراسیون کدام شرکت را انتخاب خواهد کرد. هرچند که با توجه به پیشنهاد بهتر آل اشپورت به نظر می رسد این شرکت آلمانی لباس های تیم ملی در قطر را تولید کند.

: برای دریافت مشاوره درباره آل اشپورت یا مجید گزینه های البسه ایران در جام جهانی 2022 فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

من فارغ التحصیل رشته فناوری اطلاعات هستم، کتاب های زیادی در مورد فناوری خوندم و علاقه زیادی به حوزه تکنولوژی دارم، سعی میکنم محتواهای خوبی در حوزه فناوری تولید کنم.

نظر خود را درباره «آل اشپورت یا مجید گزینه های البسه ایران در جام جهانی 2022» در کادر زیر بنویسید :

6 - 3 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید