مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  62171 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
افزایش 61 درصدی بستری کرونا در استان تهران

افزایش 61 درصدی بستری کرونا در استان تهران

استاندار تهران از افزایش 61 درصدی میزان بستری مبتلایان جدید کرونا نسبت به هفته های گذشته در استان تهران خبر داد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از ایسنا، محسن منصوری، استاندار تهران در نشسن خبری امروز 13 بهمن 1400 در خصوص آخرین اقدامات صورت گرفته توسط استانداری تهران در میانه شیوع دوباه ویروس و کرونا و ابتلا جمع زیادی از شهروندان تهرانی به سوی جدید امیکرون گفت: متأسفانه سویه جدید اُمیکرون در سطح کشور و تهران گسترش قابل توجهی داشته که بخشی از آن ناشی از ساده‌انگاری‌ها است. ساده‌انگاری‌هایی که نسبت به دستورالعمل‌هاو رعایت پروتکل‌های بهداشتی انجام شده است. بر همین اساس روز گذشته در نخستین تصمیم فعلا به مدت یک هفته مدارس ابتدایی استان را به صورت غیرحضوری برگزار خواهیم کرد.

وی در ادامه بیان کرد: اگر پروتکل‌های بهداشتی و شیوه‌نامه‌های بهداشتی رعایت نشود ناچار به اعمال محدودیت‌های جدیدتر و جدی‌تری خواهیم بود.

منصوری در خصوص تصمیمات اتخاذ شده برای دانشگاه ها و دبیرستان های استان تهران خاطر نشان کرد: دانشگاه‌ها و دبیرستان‌ها هنوز تصمیم جدیدی برایشان اتخاذ نشده است. قطعا علاقه‌مند به تعطیلی دانشگاه‌ها و دبیرستان‌ها با توجه به افت تحصیلی دانش‌آموزان نیستیم، لذا همه باید در این زمینه مراقبت‌های لازم و رعایت پروتکل‌های بهداشتی را در دستور کار خود قرار دهند.

استاندار تهران با تبریک سالروز ورود امام به کشور و آغاز دهه فجر عنوان کرد: ‌با روی کار آمدن دولت سیزدهم و پس از برگزاری انتخابات موجی از امید میان مردم ایجاد شد و مردم مطالبه گره‌گشایی در حوزه‌های اقتصادی، سیاسی،‌اجتماعی و... را داشته‌اند که قطعا با کار نیروهای انقلابی و جوان باید به این مطالبات مردم پاسخ دهیم. 

در پایان استاندار تهران با اشاره به پروژه ها و طرح هایی که در دهه فجر امسال در شهر تهران افتتاح شده یا به بهره برداری خواهند رسید، بیان کرد: در این ایام 1194 پروژه با اعتباری معادل 22 هزار و 408 میلیارد تومان به بهره‌برداری می‌رسد. از این پروژه‌ها 474 مورد در حوزه اقتصادی، صنعت، معدن و تولید اشتغال است که اعتباری معادل 12 هزار و 767 میلیارد تومان را به خود اختصاص داده است و مابقی پروژه ها نیز عمرانی است که در مجموع بهره‌برداری از همه پروژه‌ها در سطح استان تهران 16 هزار و 529 اشتغال را ایجاد خواهد کرد که قطعا گام موثری در جهت کاهش نرخ بیکاری در سطح استان تهران خواهد بود.

 

 

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره افزایش 61 درصدی بستری کرونا در استان تهران فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «افزایش 61 درصدی بستری کرونا در استان تهران» در کادر زیر بنویسید :
4 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید