کد مطلب:  61652 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
افزایش 25 درصدی ذخایر شکر

افزایش 25 درصدی ذخایر شکر

مدیرکل هماهنگی توزیع و فروش شرکت بازرگانی دولتی ایران از افزایش حجم ذخایر شکر نسبت به بازه زمانی مشابه در سال گذشته خبر داد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از مهر، میزان ذخایر شکر در سال جاری نسبت به سال گذشته به اندازه یک چهارم افزایش پیدا کرده است. بر همین اساس حجت براتعلی، مدیرکل هماهنگی توزیع و فروش شرکت بازرگانی دولتی ایران با اعلام مطلوب بودن میزان ذخایر استراتژیک شکر گفت: از آغاز سال تاکنون 749 هزار تن شکر به صورت خام وارد شده است و بر همین اساس از ابتدای سال تا پایان آذر ماه نیز برای تأمین این کالای اساسی، 286 هزار تن شکر خام خریداری شده است.

وی در ادامه عنوان کرد: در 9 ماه ابتدایی از سال جاری 446 هزار تن شکر برای مصارف عمومی از طریق شبکه‌های توزیع سراسری، فروشگاه‌های زنجیره‌ای، تعاونی‌ها و … برای مصارف عموم در کشور توزیع شده است که این میزان نیز در مقایسه با سال گذشته از رشد 25 درصدی برخوردار است.

مدیرکل هماهنگی توزیع و فروش شرکت بازرگانی دولتی ایران در پایان عنوان کرد: در آذرماه امسال نیز 1303 تن شکر در بازار توزیع شده است که این مقدار نسبت به بازه زمانی مشابه در سال 1399 افزایش داشته است.

: برای دریافت مشاوره درباره افزایش 25 درصدی ذخایر شکر فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «افزایش 25 درصدی ذخایر شکر» در کادر زیر بنویسید :
3 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید