آغاز روند افزایشی کرونا در شرق کشور | آسمونی
کد مطلب: 60473 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
آغاز روند افزایشی کرونا در شرق کشور

آغاز روند افزایشی کرونا در شرق کشور

شهرهای قرمز کرونایی در شرق کشور افزایش یافته است و این روند به دنبال بازگشایی اداره جات ادامه خواهد داشت.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از باشگاه خبرنگاران، دبیر کمیته اپیدمیولوژی کشور در رابطه با بیماری کووید 19، اعلام کرد: خطرناک‌ ترین کاری که در حال حاضر اتفاق می‌افتد یا حداقل صحبت آن مطرح می‌شود، این است که هر نهادی با چانه‌زنی سعی می‌کند فعالیت‌هایش را از سر بگیرد و همزمانی این بازگشایی‌ها مهمترین نگرانی در شرایط فعلی است.

دکتر مسعود یونسیان گفت: آنچه که در حال حاضر مشهود است، این است که به نظر می‌رسد در شرق کشور روند کاهشی متوقف شده و حتی مقداری روند افزایشی بیماری آغاز شده است. در استان‌هایی مانند خراسان شمالی، جنوبی، رضوی و سیستان و بلوچستان روند مقداری افزایشی شده است. البته میزان بروز در استانی مانند سیستان و بلوچستان خیلی پایین است، اما طبق آخرین گراف‌هایی که در نرم‌افزار ماسک ارائه شده، ‌به نظر می‌رسد میزان بستری در این استان‌ها دارد مقداری آهنگ افزایشی پیدا می‌کند.

وی تاکید کرد: البته هنوز نمی‌توان به جرات گفت که آیا این‌ها یک افزایش با ثبات و پایدار خواهد بود یا اینکه ممکن است مجددا رو به کاهش برگردد. به هر حال واقعیت این است که در کل کشور، سرعت کاهش موارد بیماری بسیار کم شده و استان‌های زیادی هم در شرایط افقی حرکت می‌کنند. این شرایط افقی در این سطح مطلوب نیست، بلکه اگر در سطح پایین‌تری از میزان بروز و بستری به شرایط افقی می‌رسیدیم، مطلوب بود، اما اکنون اینطور نیست.

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره آغاز روند افزایشی کرونا در شرق کشور فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

کارشناس ارشد زبان و ادبیات انگلیسی هستم. اگه به دنیای هنر و ادبیات و آموزش زبان علاقه دارید، با من همراه باشید. تو آسمونی قراره چیزای زیادی یاد بگیریم.

ثبت نظر درباره «آغاز روند افزایشی کرونا در شرق کشور»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

4 * 6 = ?