کد مطلب:  60675 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
پاداش 324 میلیارد تومانی در انتظار ملی پوشان

پاداش 324 میلیارد تومانی در انتظار ملی پوشان

فدراسیون فوتبال ایران در صورت صعود به جام جهانی مبلغی حدود 324 میلیارد تومانی دریافت خواهد کرد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از ایسنا، فدراسیون بین المللی فوتبال فیفا پاداش تیم‌ها را برای حضور در جام جهانی را نسبت به دوره های گذشته افزایش داده است. با توجه به شرایط تیم ملی ایران و جایگاه آن در جدول گروهی اش بار دیگر تیم ملی ایران در آستانه صعود به جام جهانی است و برتری در دیدار فردا برابر سوریه تقریبا خیال شاگردان اسکوچیچ را برای حضور در جام جهانی2022 قطر راحت می‌کند.

اما فدراسیون فوتبال نیز می‌تواند این بار درآمد قابل توجهی از این صعود داشته باشد. بر این اساس با توجه به افزایش 22 درصدی پاداش تیم‌ها از سوی فیفا، 12 میلیون دلار معادل تقریبا 324 میلیارد تومان در اختیار فدراسیون فوتبال ایران قرار خواهد گرفت.

همچنین در صورتی که تیم ملی ایران موفق شود برای اولین‌بار از مرحله گروهی صعود کند، 2 میلیون دلار دیگر نیز به  عنوان پاداش اضافی دست کسب خواهد کرد.

فیفا پاداش تیم قهرمان جام جهانی را 50 میلیون دلار، تیم دوم را 40 و تیم سوم را 30 میلیون دلار تصویب کرده است. 

در پایان لازم به ذکر است که، انتظار مردم و بازیکنان تیم ملی حمایت از تیم ملی فوتبال ایران است تا بتواند حضوری قدرتمند در جام جهانی سال آینده داشته باشد و بتواند اردوهای آمادگی و دیدارهای دوستانه خوبی قبل از این رویداد بزرگ داشته باشد و تیم ملی بدون کم و کاستی خود را برای جام جهانی آماده کند.

: برای دریافت مشاوره درباره پاداش 324 میلیارد تومانی در انتظار ملی پوشان فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «پاداش 324 میلیارد تومانی در انتظار ملی پوشان» در کادر زیر بنویسید :
3 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید