مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  60157 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
امکان افزایش مجدد قیمت بیت کوین وجود دارد

امکان افزایش مجدد قیمت بیت کوین وجود دارد

بر اساس منابع آگاه در کاخ سفید، بایدن احتمالا یکی از منتقدان رمز ارزها را به سمت رئیس کمیته ارزی سازمان بورس و اوراق بهادار آمریکا منصوب خواهد کرد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از سی‌ان‌بی‌سی، بر اساس گزارش هایی از منابع آگاه در ایالات متحده آمریکا، دولت بایدن احتمالا یکی از منتقدان ارزهای دیجیتالی را به سمت رئیس کمیته ارزی سازمان بورس و اوراق بهادار آمریکا منصوب خواهد کرد.

سویله اوماروا، استاد دانشگاه کرنل تاکنون بارها از ارزهای دیجیتالی انتقاد کرده و خواستار حفظ موقعیت غالب بانک های مرکزی شده است. اوماروا در یکی از مقالات خود با انتقاد از حامیان ارز های دیجیتال، گفته بود که این ایده که ارزهای دیجیتالی یک انقلاب در خدمات مالی ایجاد خواهند کرد چندان درست نیست.

ارزش بازار ارزهای دیجیتالی در 20 سپتامبر به زیر 2 تریلیون دلار برگشت. در همین بازه زمانی السالوادور که به عنوان نخستین کشور جهان بیت کوین را به عنوان پول رسمی پذیرفته است، اقدام به خرید 150 بیت کوین کرد. کشور السالوادور اکنون 700 بیت کوین در اختیار دارد.

نایب بوکله، رئیس جمهور السالوادور، در توییتی نوشت: کشور در کف قیمتی اقدام به خرید بیت کوین کرد. یک نصیحت: در کف قیمتی خرید کنید تا نوسانات بازار نتواند به شما آسیبی برساند!

 کریستین لاگارد، رئیس بانک مرکزی اروپا  با انتقاد از مصرف بالای انرژی برای استخراج رمزارزها گفت: می توان به جای اسکناس، چیزی با کارکرد مشابه را به شکل دیجیتالی داشت اما این کار باید توسط بانک های مرکزی انجام شود.

مجموع ارزش بازار جهانی ارزهای دیجیتالی در حال حاضر 1960 میلیارد دلار برآورد می‌شود که این رقم نسبت به روز قبل 6.27 درصد بیشتر شده است.

در حال حاضر 44 درصد کل بازار ارزهای دیجیتالی در اختیار بیت کوین و 17 درصد در اختیار اتریوم است. بیت‌ کوین 12 سال پیش توسط گروه گمنامی از معامله‌گران بر بستر بلاک‌چین ایجاد شد و از سال 2009 معاملات اولیه آن شکل گرفت.

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره امکان افزایش مجدد قیمت بیت کوین وجود دارد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «امکان افزایش مجدد قیمت بیت کوین وجود دارد» در کادر زیر بنویسید :
5 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید