کد مطلب:  64257  درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
افزایش قیمت شیرینی

افزایش قیمت شیرینی

به دلیل اینکه بسیاری از مواد اولیه پخت شیرینی افزایش یافته است رئیس اتحادیه قنادان از افزایش قیمت شیرینی در طی روزهای آینده خبر داده است.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

رئیس اتحادیه قنادان تهران از افزایش صد درصدی قیمت مواد اولیه برای تولید شیرینی خبر داده. به گزارش آسمونی بخاطر افزایش اقلام مرتبط پخت شیرینی جات، افزایش شیرینی هم در راه است.

علی بهره‌ مند رییس اتحادیه قنادان تهران گفته: قیمت همه‌ مواد اولیه تولید شیرینی افزایش داشته‌، افزایش قیمت در برخی از آنها بسیار بالا بوده. وی از جمله این اقلام را روغن نام برده که قیمت هر قوطی ۱۰ کیلوگرمی آن از ۱۶۰ تا ۱۷۰ هزار تومان به بیش از ۸۵۰ هزار تومان رسیده است. همینطور از دیگر مواد اولیه که افزایش چشمگیری داشت، شکر را نام برد.

وی گفت: قیمت شکر رشد بی‌ رویه را در سال گذشته تجربه کرد و نرخ دولتی این کالا از ۶ هزار و ۶۵۰ تومان به ۱۱ هزار و ۵۰۰ تومان تغییر قیمت داد پس از آن از مرز ۱۲ هزار تومان گذشت و به ۱۳ هزار و ۵۰۰ تومان رسید.

او همچنین اضافه کرد: در ۱۳ دی ماه به شکر ۹ درصد ارزش افزوده اضافه شد و در ۱۶ بهمن ماه کارخانه‌ ها نرخ خود را ۱۶ هزار و ۵۰۰ تومان با ۹ درصد ارزش افزوده تغییر دادند.

همینطور قیمت هر کیلوگرم آرد برای صنف قنادان را ۲۰ هزار تومان اعلام کرد که از نرخ جدید آرد برای صنف و صنعت که ۱۶ هزار و ۹۰۰ تومان بوده نیز بالاتر است.

حال که افزایش قیمت شیرینی در راه است و قدرت خرید مردم هم کمتر شده، به طور حتم مصرف شیرینی هم کاهش می یابد و قنادان هم اکنون هم با افت شدید بازار روبرو شده اند.

: برای دریافت مشاوره درباره افزایش قیمت شیرینی فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

نویسنده ر‌ُمان های راز گورستان مخفی و سکوت پرستو, همچنین فعال در بخش‌های مُد و زیبایی و سینمایی بخصوص معرفی جدیدترین فیلم و سریال‌های کره‌ای داخل آسمونی

Educated in English
Interested in Korean

نظر خود را درباره «افزایش قیمت شیرینی» در کادر زیر بنویسید :

8 - 2 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید