کد مطلب:  59511 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
بیت کوین در یک قدمی 40 هزار دلار

بیت کوین در یک قدمی 40 هزار دلار

بیت کوین با یک جهش بزرگ خود را به کانال 40 هزار دلار نزدیک می کند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از سی‌ان‌بی‌سی، بیت کوین پس از ریزش های کم سابقه اخیر اکنون به تدریج در حال بازیابی و بازگشت به سطوح قدرتمندتر است. اگرچه این ارز دیجیتال فاصله قابل توجهی با رکورد 62 هزار دلاری خود دارد اما در تلاش است تا با تثبیت در کانال 40 هزار دلاری راه خود را به سمت رسیدن مجدد به قله 60 هزار دلاری هموار کند.

به دنبال معرفی لایحه جدیدی در کنگره آمریکا برای دریافت مالیات از فعالیت های مرتبط با رمزارزها از جمله مبادله و یا استخراج آن ها است؛ شماری از نمایندگان به دنبال آن هستند تا استخراج بیتر کوین و انجام برخی تراکنش ها را از دریافت مالیات معاف کنند. این لایحه مالیاتی به عنوان بخشی از تامین منابع مالی لایحه یک تریلیون دلاری دولت آمریکا برای تقویت رشد اقتصادی این کشور و کاستن تبعات کرونا است.

در این حین، بانک مرکزی چین با پرریسک خواندن معامله ارزهای دیجیتالی، از تمام پلتفرم های اصلی این کشور خواسته است از فراهم کردن امکان انجام تراکنش های رمزارزها برای مشتریان خودداری نمایند.

از سوی دیگر سازمان خدمات مالی کره جنوبی نیز اعلام کرد 14 صرافی ارزهای دیجیتالی در این کشور را به دلیل تقلب تعطیل کرده است. مردم کره جنوبی علاقه زیادی به ارزهای دیجیتالی دارند و حجم معالات مربوطه در این کشور، یکی از بالاترین سطوح جهانی است.  

مجموع ارزش بازار جهانی ارزهای دیجیتالی در حال حاضر 1630 میلیارد دلار برآورد می‌شود که این رقم نسبت به روز قبل 4.23 درصد بیشتر شده است. در حال حاضر 50 درصد کل بازار ارزهای دیجیتالی در اختیار بیت کوین و 18 درصد در اختیار اتریوم است. بیت‌ کوین 12 سال پیش توسط گروه گمنامی از معامله‌گران بر بستر بلاک‌چین ایجاد شد و از سال 2009 معاملات اولیه آن شکل گرفت.

: برای دریافت مشاوره درباره بیت کوین در یک قدمی 40 هزار دلار فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «بیت کوین در یک قدمی 40 هزار دلار» در کادر زیر بنویسید :
5 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید