مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  59703 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
افزایش ناگهانی قریب الوقوع قیمت بیت کوین

افزایش ناگهانی قریب الوقوع قیمت بیت کوین

بر اساس پیش بینی ها احتمالا در اوایل سال 2022 شاهد عبور قیمت بیت‌کوین از سطح 220 هزار دلار خواهیم بود.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از خبرگزاری کوین تلگراف، تحلیل تکنیکال چارت بیت‌کوین نشان می دهد که شاخص مک دی از محدوده قرمز وارد محدوده سبز شده و بیت‌کوین این امکان را دارد که با افزایشی 5/5 برابری مواجه شود. در ماه جاری شاخص‌هایی که پیش بینی صعود بیت‌کوین را کنند کم نبوده اند و وضعیت بنیادین شبکه هم وضعیت امیدوار کننده ای دارد.

آخرین باری که شاخص مک دی چنین وضعیتی پیدا کرده بود، ماه اکتبر سال 2020 بود که ارزش بیت‌کوین از قیمت 11هزار و 500دلاری حدودا 5/5 برابر شد. بنابراین، احتمالا در اوایل سال 2022 شاهد عبور قیمت بیت‌کوین از سطح 220 هزار دلار خواهیم بود.

این پیش بینی احتمالا خوش بینانه ترین حالت ممکن در مورد قیمت بیت‌کوین تاکنون است اما پیش بینی های حاکی از یک صعود تند این رمزارز در ماه های آتی نیز وجود دارد: پیشتر نیز بنیان گذار مدل پلن بی اعلام کرده بود بر اساس مدل سنجی های صورت گرفته، قیمت بیت‌کوین در ماه دسامبر از 135هزار دلار عبور خواهد کرد.
آنتونی پامپلیانو، بنیان گذار موسسه مورگان کریگ، گفت: فکر می کنم که به زودی شاهد آغاز یک دوره صعود سریع قیمت بیت‌کوین خواهیم بود. سال2017 نیز این اتفاق افتاد و قیمت بیت‌کوین تنها در 18روز از 10هزار دلار به 20هزار دلار رسید.

بیت‌کوین پس از ریزش سریع ماه قبل که در جریان آن قیمتش از 62 هزار دلار نصف شد، مجددا در مدار صعودی قرار گرفته است و ارزش آن در ماه اخیر حدود 20درصد افزایش پیدا کرده است. اگرچه بیت‌کوین در حال حاضر در حال جدال بر سر فتح کانال 50 هزار دلاری قرار دارد اما شاخص‌ها به ویژه شاخص های میانگین متحرک حاوی خبرهای خوشی برای بیت‌کوین در روزهای آینده هستند.

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره افزایش ناگهانی قریب الوقوع قیمت بیت کوین فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «افزایش ناگهانی قریب الوقوع قیمت بیت کوین» در کادر زیر بنویسید :
3 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید