مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  59943 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
بیت کوین به عنوان ارز رسمی السالوادور قابلیت معامله پیدا کرد

بیت کوین به عنوان ارز رسمی السالوادور قابلیت معامله پیدا کرد

بیت کوین به عنوان ارز رسمی السالوادور قابلیت معامله پیدا کرد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از سی‌ان‌بی‌سی، بیت کوین به عنوان ارز رسمی السالوادور قابلیت معامله پیدا کرد. مک دونالد اعلام کرد در شعبات این برند در السالوادور امکان پرداخت با بیتکوین وجود خواهد داشت. از سوی دیگر هنوز بسیاری از کشورها از جمله روسیه با تردید به رمزارزها نگاه می کنند. کرملین با صدور بیانیه ای اعلام کرد به دلیل آسیب های احتمالی به نظام مالی روسیه، این کشور هنوز آمادگی پذیرش بیت کوین یا هیچ ارز دیجیتالی دیگری را ندارد.  

کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا با صدور بیانیه تازه ای نسبت به کلاهبرداری های موجود در بازار ارزهای دیجیتالی هشدار داده است. این کمیسیون به سرمایه گذاران هشدار داده است که وارد شدن در پروژه ها و فعالیت های مشکوک در بازار رمزارزها به طمع کسب سود هنگفت می تواند خسارت های جبران ناپذیری را به سرمایه آن ها وارد کند. این هشدار به ویژه خطاب به کسانی بوده است که در ارزهای مشکوک تازه عرضه شده سرمایه گذاری می کنند.  

با شدت گرفتن روند خروج بیت کوین از صرافی های اصلی، قیمت این رمزارز در ساعت های اخیر تقویت شده و این مساله به سایر ارزها نیز در قرار گرفتن بر روی ریل صعودی کمک زیادی کرده است.  

یک استراتژیست ارشد شبکه بلومبرگ از احتمال بالای رسیدن قیمت بیت کوین به 100هزار دلار تا پایان سال خبر داده است در حالی که شمار دیگری از کارشناسان از روزهای سخت پیش رو خبر می دهند.  

مجموع ارزش بازار جهانی ارزهای دیجیتالی در حال حاضر 2080 میلیارد دلار برآورد می‌شود که این رقم نسبت به روز قبل 11.19 درصد کمتر شده است.

در حال حاضر 45 درصد کل بازار ارزهای دیجیتالی در اختیار بیت کوین و 18درصد در اختیار اتریوم است. بیت‌ کوین 12سال پیش توسط گروه گمنامی از معامله‌گران بر بستر بلاک‌چین ایجاد شد و از سال 2009 معاملات اولیه آن شکل گرفت.  

 

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره بیت کوین به عنوان ارز رسمی السالوادور قابلیت معامله پیدا کرد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «بیت کوین به عنوان ارز رسمی السالوادور قابلیت معامله پیدا کرد» در کادر زیر بنویسید :
2 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید