کد مطلب:  60487 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
افزایش ساعت طرح ترافیک از 10 آبان

افزایش ساعت طرح ترافیک از 10 آبان

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از افزایش ساعت اجرای طرح ترافیک از ۱۰ آبان خبر داد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از مهر، معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در جلسه ای که با شورای عالی ترافیک داشت اعلام کرد: اولین موضوعی که در دستور کار قرار داشت تغییر ساعات در خصوص محدودیت طرح ترافیک بود. با توجه به اینکه در روزهای اول نیمه دوم سال معمولاً با افزایش ترافیک مواجه هستیم و امسال نیز در مقایسه با شرایط پیش از کرونا نمودارها حدود 18 درصد افزایش طول صف‌ها و معابر درگیر با سرعت کم را نشان می‌دادند توجه به این موضوع اهمیت داشت.

سید مجتبی شفیعی ادامه داد: معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران افزود: بررسی‌ها نشان داد که یکی از این عوامل مؤثر بر این شرایط سنگین ترافیک بی اثر شدن محدودیت‌های تردد اعمال شده در طرح ترافیک بود زیرا اجرای طرح ترافیک از ساعت 6:30 صبح به ساعت 8:30 صبح و از 18 به 16 تغییر کرده بود.

وی افزود: جمع بندی بر این شد که این ساعات تغییر کند. در گام اول از تاریخ 10 آبان ساعات صبحگاهی طرح ترافیک از ساعت 8:30 به 7:30 صبح و ساعت عصر گاهی از 16 به 17 تغییر خواهد کرد.

شفیعی تاکید کرد: در گام بعدی از روز بازگشایی مراکز آموزشی بر اساس تصمیم ستاد ملی کرونا بلافاصله در همان روز محدودیت از 7:30 به ساعت 6:30 صبح و از 17 به 18 تغییر خواهد کرد.

: برای دریافت مشاوره درباره افزایش ساعت طرح ترافیک از 10 آبان فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «افزایش ساعت طرح ترافیک از 10 آبان» در کادر زیر بنویسید :
4 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید