کد مطلب:  65373 
درج نظر
ویرایش پست
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
افزایش رتبه بندی ایمنی خودروهای سواری در هند

افزایش رتبه بندی ایمنی خودروهای سواری در هند

هند یک سیستم رتبه بندی ایمنی را برای خودروهای سواری معرفی خواهد کرد، اقدامی که امیدوار است تولیدکنندگان را تشویق کند تا مشخصات های پیشرفته ایمنی را ارائه دهند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، هند یک سیستم رتبه بندی ایمنی را برای خودروهای سواری معرفی خواهد کرد، اقدامی که امیدوار است تولیدکنندگان را تشویق کند تا مشخصات های پیشرفته ایمنی را ارائه دهند و  پتانسیل صادرات خودروهای تولید شده در این کشور را افزایش دهد. وزارت حمل‌ونقل جاده‌ای در بیانیه‌ای اعلام کرد که بر اساس آزمایش‌هایی که حفاظت از سرنشینان بزرگسال و کودک و همچنین فناوری‌های کمک ایمنی را ارزیابی می‌کنند، به خودروها امتیاز یک تا پنج ستاره اختصاص می‌دهد.

این سیستم جدید قرار است در آوریل 2023 اجرایی شود.

هند که برخی از مرگبارترین جاده‌های جهان را دارد، علیرغم مقاومت برخی خودروسازان که می‌گویند هزینه وسایل نقلیه را افزایش می‌دهد، اجباری برای تمام خودروهای سواری شش کیسه هوا را نیز پیشنهاد کرده است. قوانین فعلی دو کیسه هوا، یکی برای راننده و دیگری برای سرنشین جلو را می طلبد. هند با فروش سالانه حدود 3 میلیون دستگاه در سال، پنجمین بازار بزرگ خودرو در جهان است. ماروتی سوزوکی (MRTI.NS) که اکثریت آن متعلق به سوزوکی موتور ژاپن (7269.T) است و هیوندای موتور (005380.KS) پرفروش ترین خودروسازان هستند.

: برای دریافت مشاوره درباره افزایش رتبه بندی ایمنی خودروهای سواری در هند فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «افزایش رتبه بندی ایمنی خودروهای سواری در هند» در کادر زیر بنویسید :

3 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید