مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  63523 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
افزایش دما و خیزش گرد و خاک در پایتخت

افزایش دما و خیزش گرد و خاک در پایتخت

بر اساس پیشبینی های صورت گرفته از سوی اداره هواشناسی هوای پایتخت تا پایان هفته نیمه ابری و همراه با غبار محلی و در بخش های شهرنشین با افزایش دما خواهد بود.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از ایسنا، بر اساس بررسی داده‌ها و نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی وضعیت جوی استان تهران طی پنج روز آتی آسمان پایتخت کمی ابری تا نیمه ابری گاهی همراه با وزش باد خواهد بود که در بعضی ساعات به‌ویژه امروز و از بعدازظهر سه شنبه تا چهارشنبه 23 و 24 فروردین 1400 همراه با وزش باد شدید و گردوخاک است.

همچنین در ارتفاعات شرقی استان تهران رگبار پراکنده و همچنین افزایش غبار در مناطق پر تردد شهری پیش بینی شده است.

آسمان تهران فردا 22 فروردین1401 صاف و گاهی وزش باد و در بعد از ظهر وزش باد شدید با حداقل دمای 13 و حداکثر دمای 26  درجه سانتیگراد و طی ‌سه‌شنبه 23 فروردین1401 صاف وگاهی وزش باد و در بعد از ظهر نیمه ابری و گاهی وزش باد شدید و گرد وخاک  با حداقل دمای 14 و حداکثر دمای 28 درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

همچنین براساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران،طی 24 ساعت گذشته در ایستگاه دماوند 1 میلیمتر،آبعلی 0.5 میلیمتر، درشهریار و فرودگاه امام خمینی(ره) 0.01 میلیمتر و در لواسان 0.1 میلیمتر بارندگی ثبت شده است که نشان دهنده ادامه شرایط بسیار سخت و کم باران در سال 1401 خواهد بود.

در پایان در نظر داشته باشید که بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ایستگاه‌های فرودگاه مهرآباد و فرودگاه امام خمینی با  بیشینه دمای 27 درجه سانتیگراد گرم‌ترین نقطه استان تهران در 24 ساعت گذشته گزارش شده است.

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره افزایش دما و خیزش گرد و خاک در پایتخت فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «افزایش دما و خیزش گرد و خاک در پایتخت» در کادر زیر بنویسید :
3 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید